Прокачую сідниці• 15 августа 2024
Релігія це перекладання відповідальності?
Як вважаєте
Ответ длямладокошкина
все описувати не буду, але це не робота, а бізнес на горі. Не буду описувати все хамське відношення до вдови, яка тільки вийшла з опізнання майже закритого тіла. І закінчуючи тим, що гроші які виділяють на похорони можна обналічити тільки в одній конторі
Гроші можна обналічити в православному храмі? Чи я щось не розумію претензій?
младокошкина• 15 августа 2024
Ответ дляSvitlo_
Ви можете обрати християнську деномінацію де не потрібно дай. В буддизмі теж щоку підстав.
я вирішили посто жити по совісті, як я собі бачу
младокошкина• 15 августа 2024
Ответ дляSvitlo_
так, наче щось біля 13 тис виділяють, от за них можна купити труну, оплатити послуги батюшки
ЯниЯ• 15 августа 2024
Ответ длямладокошкина
навчалась заочно і за всі роки попали на одну лекцію релігієзнавство. Дійсно цікаво було послухати. Так от почула що буддизм це релігія людини, свободи (далі особливо не вникала), а от православя це релігія рабів, щоб стадом управляти, дань платили - десятину. Що з самого початку була побудована для управління як орган влади
то, что православие - религия рабов нас учили в СССР.
Интересная у вас лекция была.)))
младокошкина• 15 августа 2024
Ответ дляSvitlo_
Живіть. Бог дав свободу вибору. Але ж ви і не пробували жити по законам Божим. То для чого осуджуєте те, про що не знаєте?
де і що я осуджувала? я проти таких дій (які описала вище) з боку священнослужителів, тому вони відбивають всяяке бажання ходити туди і вчитись
младокошкина• 15 августа 2024
Ответ дляЯниЯ
Интересная у вас лекция была.)))
почула я це в Львові на лекції, 18 років тому
младокошкина• 15 августа 2024
Ответ дляSvitlo_
Ви труну в церкві купляєте?
ви читати вмієте? я труну не купляла. За кошти які виділила держава можна оплатити церковні послуги
ЯниЯ• 15 августа 2024
Ответ длямладокошкина
наверное лектор старой закалки.)
Историю религии в СССР читал.)
Проня_Прокоповна• 15 августа 2024
А ещё это оправдывание своей никчемной жизни. Типа я тут пострадаю,, а потом меня ждёт рай. А по факту сожрут черви и никакого бонуса не будет.
Но с другой стороны это громоотвод некоторый. Вот сейчас, когда верующих стало гораздо меньше, то ответственность за свои неудачи валят на родителей. А у тех тоже жизнь дерьмо, ещё дети подкидывают. Так хоть вера в светлое будущее отводила от родителей немного
Ростки жимолости• 15 августа 2024
когда в церкви одна моя знакомая спросила, почему сорокоуст такой дорогой - ей ответили- ну вы же не хотите 40 дней сами молиться по 2 раза в день!!!
младокошкина• 15 августа 2024
Ответ дляSvitlo_
Я взагалі не зрозуміла вашої розповіді? Ви в церкві організовували похорон чи в похоронній компації.
ви хочете сказати що є батюшки з церкви, а є суто з похоронної компанії? в них якісь різні віри чи як? чого до слів чіплятись....даваййте на цьому закінчим
Ответ длямладокошкина
Так а для чого ви пишете про купівлю труни? І не хотіли - не потрібно було оплачувати церковні послуги? І як правила в вашому місті впливають на відношення до православ´я чи християнства в цілому?
ЯниЯ• 15 августа 2024
Ответ дляРостки жимолости
то она в Европе 40 уст не заказывала.
У нас даром.
Пользуйтесь!)
У нас даром.
Пользуйтесь!)
Ответ длямладокошкина
В моєму місті священники не співпрацюють з похоронними компаніями. З жодного храму чи молитовного будинку не співпрацюють.
Ольга.Д.О.• 15 августа 2024
Релігія - це спосіб врятуватись від відчуття нестерпного жаху неминучості смерті. І, по суті, будь яка релігія - це магазин, що продає ілюзію безсмертя. На любий смак. Люди за цю ілюзію платять свободою. А євреї (вони були б не вони)) навчились на цьому ще й непогано заробляти.
младокошкина• 15 августа 2024
Ответ дляSvitlo_
остання спроба....що це за віра, що це за батюшки, які виїдуть до загиблого військового тільки через прейскурант? як можна заявляти ’де ви раніше були, чого позавчора не подзвонили’. Привезли труп понівечений, жінка як мала знати кому там і коли дзвонити? Зразу дам відповідь на запитання чого в церкву не ходила вона... бо приїзжа, і тут не знає нікого. І от звернулась до православя з проханння відспівати чоловіка. То місто винне, правила? чи таки ’працівники’ віруючої контори? Що не так з відношенням? де такого вчать? як до них можна дитину привести?
младокошкина• 15 августа 2024
Ответ дляSvitlo_
то всім їхати у ваше місто, чи в релігії має бути один закон Божий?
Ответ длямладокошкина
До чого ви перекладаєте поведінку якогось недолугого священника на всіх християн.
младокошкина• 15 августа 2024
Ответ дляSvitlo_
одного? сімох обзвонили і восьмий з бюро. А ну да, це в нас в місті нне такі правила, інша релігія)
Ростки жимолости• 15 августа 2024
и ни церковь и не кабак - ничего не свято- эх ребята - все не так- все не так - ребята!!!
младокошкина• 15 августа 2024
Ответ дляSvitlo_
В нас не такі. В нас кожен іде в свій храм. Всіх воїнів безкоштовно хоронить священник з церкву - ПЦУ. Хто не хоче ПЦУ - кличе свого священника.
в неї не було можловості труп, який розкладається в пакеті волокти за 400 км. Відспівував священник ПЦУ. Ніхто з 8 не сказав що це безкоштовно
ЯниЯ• 16 августа 2024
Ответ дляSvitlo_
рассмешили .
Понятно же, что если обналичивание денег государства, то гссударственная церковь.