Видна міленіалка• 16 августа 2024

Кто в Австрии? Для вас хорошие новости

С октября ПМЖ можно оформлять, если вы проработали 12 месяцев за последние два года.
Ссылка на источник: https://www.ukrinform.ua/rubric-diaspora/3895451-u...
Скоро и другие страны подтянутся. Таки не выпрут))
мимАпроходила• 16 августа 2024
Ответ дляДай подивлюся
Ну яка різниця, пасивний дохід, заначка, робота на Україну, там же ж мова йшла про виплати. Хіба в Австрії виплати такі, що можна не працювати? На самі виплати не проживеш, тому люди і працюють.
Я не в Австрии получала временное убежище, но живу в Австрии, поэтому по выплатам не знаю, но жить здесь дорого

Угги_в_горошек• 16 августа 2024
Те, кто всерьез собирался там оставаться, уже давно знали что нужно было делать и двигались в этом направлении.
автор Видна міленіалка • 16 августа 2024
Ответ дляНеКонец-Света
То це зовсім інше, ніж зазначено у темі
Слушайте, но есть же ссылка. Если человеку это нужно, он сам найдет более подробную информацию по теме. Может я неточно напи сала, но смена статуса -это путь к ПМЖ, сути это не меняет прям так кардинально
БлинчикБезСметанки• 16 августа 2024
Ответ дляКуда_бежать
Тут виникає питання - хто там вже 12 місяців поспіль пропрацював? Чи взагалі є такі?
Я в Німеччині і мій чоловік працюємо з серпня 2022. Але в мене, нажаль, не безстроковий контракт.
За ким я буду?• 16 августа 2024
А де тут хоч слово про ПМЖ?
За ким я буду?• 16 августа 2024
Особливо радують слова в статті ’Ми з нетерпінням чекаємо того дня, коли українці зможуть повернутися на Батьківщину,’
Mrs.Sexuality• 16 августа 2024
Ответ дляМадам Подлинник
тю так идите поработайте еще месяц официально и подавайтесь)
Уволили по здоровью , стою пока на бирже труда и ищу работу

Mrs.Sexuality• 16 августа 2024
Ответ дляВидна міленіалка
Вас никто не заставляет именно 1 октября подавать документы, если не хватает стажа
В моей стране до сентября все это дело
Кукусикиииииии• 16 августа 2024
Ответ дляБабка-байкерша
Если такое в Австрии сделают, то и в других странах Европы так сделают
Дай Бог, хоть бы и Германия подтянулась)
Кукусикиииииии• 16 августа 2024
Ответ дляЗа ким я буду?
Социальщики -да, а медиков/айтишников/электриков они сами никуда не пустят)))
Шиворот Навыворот• 16 августа 2024
Ответ дляВидна міленіалка
Вообще вы правы.. читала внимательно, 1218 евро на особу! 1981 евро на пару, а что по детям? Ведь родители должны и детей обеспечивать, следовательно, доход и на них будет считаться
Мадам Подлинник• 16 августа 2024
Ответ дляШиворот Навыворот
там же где и читали - есть сумма дополнительно на каждого ребенка, около 180евро кажется, лень искать
Шиворот Навыворот• 16 августа 2024
Ответ дляМадам Подлинник
Ну в принципе, семья из двух работающих потянет, это что то вроде рабочей карты. Для уверенности работодателя. Чтоб можно было договор не на год, до конца временной защиты, а на три, например, заключить, и людям хорошо, есть уверенность в завтрашнем дне.
Распутница• 16 августа 2024
Дякуємо, але ж всі це знають)
Оса заради правди хочу сказати що це перша тема тут про Австрію)

Якщо є ті, хто працює, напішіть ким і як шукали? Просто цікаво.
Ирина Веселуха• 16 августа 2024
Я в Австрії. Залишатися не планую, медицина катастрофічна.
НеКонец-Света• 16 августа 2024
Ответ дляВидна міленіалка
Це змінює суть кардинально.

ПМЖ після одного року.
І ПМЖ після мінімум 6 років з конкретними умовами + розглядатися може роки півтори.

Дві великі різниці.

Усі зацікавлені, щоб українці працювали, але так само мало зацікавлені, щоб лишалися там на пенсії і її потрібно було їм платити.

Із тієї ж статті за посиланням:
«Близько 100 тис. жінок, дітей і людей похилого віку, які були змушені тікати від війни в Україні, знайшли притулок в Австрії та були прийняті сім´ями, школами та дитячими садочками. Всі українці з теплотою згадуватимуть цю людяність та співчуття. Ми з нетерпінням чекаємо того дня, коли українці зможуть повернутися на Батьківщину, і переконані, що набутий в Австрії досвід і налагоджені контакти будуть ефективно використані у відновленні нашої країни», – зазначив він.
Ирина Веселуха• 16 августа 2024
Ответ дляДай подивлюся
Як у Австрії можна сидіти і не працювати 2-3 роки, якщо немає заначки у десятки тисяч?
Можна, я не працюю. Дитині інвалідність підтвердили в Австрії
Ирина Веселуха• 16 августа 2024
Ответ дляДай подивлюся
З тих біженців , кого знаю в Австрії, працює тільки відсотків 30. Мої всі знайомі живуть по селам, роботи немає, авто немає, автобуси їздять тільки в шкільні дні .
НеКонец-Света• 16 августа 2024
А, стоп. То цитата нашого політика у повідомленні ✓ 76. Тут уже я протупила.

Але суті попередньогаписаного це не змінює.

Ніколи не збрешу• 16 августа 2024
Ответ дляЯ_уеду_жить_в_Лондон!
Я не работаю. Для работы есть муж
Молитеся за його здоровʼя ?
Я_уеду_жить_в_Лондон!• 16 августа 2024
Ответ дляФокус-Покус
а ви для любви?
Я для себя.
Я_уеду_жить_в_Лондон!• 16 августа 2024
Ответ дляТреба ось так
Ні Саме ’заміж’ в деяких країнах Європи і не працює
Как раз таки очень. Присоединение семьи. В Европе семья на 1 месте
Ирина Веселуха• 16 августа 2024
Ответ дляРаспутница
Дякуємо, але ж всі це знають)

Моя подруга працює покоївкою в гастхаузі, влаштував знайомий австрієць, ще одна з гарною німецькою - продавцем ( влаштувала австрійська сім´я, в якій вони проживали ), і стоматолог влаштувалася асистентом стоматолога , сама.
Я_уеду_жить_в_Лондон!• 16 августа 2024
Ответ дляНіколи не збрешу
Молитеся за його здоровʼя ?
Могу за ваше. Хотя вам это вряд-ли поможет
Ніколи не збрешу• 16 августа 2024
Ответ дляЯ_уеду_жить_в_Лондон!
Типова порадниця без роботи завжди має хист якийсь
Наприклад щось знає про аноніма на форумі
Я_уеду_жить_в_Лондон!• 16 августа 2024
Ответ дляНіколи не збрешу
А кому есть дело до анонима? ну вы серьёзно?
Мадам Подлинник• 16 августа 2024
Ответ дляРаспутница
Дякуємо, але ж всі це знають)

на ресепшен в отеле 20 часов в неделю (один полный день , и 2 дня по пол дня), 1100 чистыми , плюс по субботам убираю апартаменты, 20 евро в час, 5 часов, итого в месяц 1600 евро получается, за 1 полный рабочий день, и три дня по половинке))

сижу тут ради мед.страховки, за это можно простить любые неудобства
Ирина Веселуха• 16 августа 2024
Ответ дляМадам Подлинник

У вас гарна німецька, що на рецепшен взяли? В нашій місцевості прибирання 10- 13 євро година. Штирія
Распутница• 16 августа 2024
Ответ дляМадам Подлинник

У вас досить гарна німецька і англійська?
І так, страхування тут крутезне👍
Мадам Подлинник• 16 августа 2024
Ответ дляИрина Веселуха
английский свободный, немецкий В2 выучила тут за 2 года
у нас 20 евро в час, и еще не найти персонал, в сезон и 25 евро в час платят. я бы в жизни не пошла убирать, но когда платят 100 евро за 5 часов ковролин в апартаментах пропылесосить, рассматриваю это как спортзал) дома я все то же самое делаю бесплатно.

а чем вам не подходит медицина? у меня тоже у ребенка инвалидность оформлена тут, ради этого и сижу , так как вся реабилитация бесплатна.
ну и кроме зарплаты 1600 у меня еще +900 евро детских денег ( пфегедельд, повышенное фамилиенбанрхилфе ) ну субсидия на квартиру в размере 500 евро