12 галюцинаций• 16 августа 2024
Взуття забруднює стопи
Купила сандалі Skechers чорні
Наче резина але якась не тверда, більше до щільної піни
Ноги після дня в них чорні
Є якісь дієві засоби для обробки? Чи можна з таким повертати як брак якості?
Ноги після дня в них чорні
Мамкиня доця• 16 августа 2024
Давно замітила що продають нам навіть дорого детективне взуття, з яким можна і калікою стати.
Мамкиня доця• 16 августа 2024
Якщо чек маєте і не пройшло 14 днів то повертайте його в магазин як з дефектом.
12 галюцинаций
• 16 августа 2024
Ответ дляМамкиня доця
Я вже в тому році їм носила теж цієї марки, але там стерлась пияка на подошві
Думала з резиною проблем не буде🥲
Мамкиня доця• 16 августа 2024
Детективне взуття -- дефективне взуття.
Допомагає нам телефон слова виправляє як може аби не в нашу пользу, стараєцця.
НаБалКоніХодять• 16 августа 2024
Ответ дляМамкиня доця
Мало хто вірить, що немає в нас крутого взуття. Тільки рекламують свої фірми, що торгують підробками....
ТаПрямТам• 17 августа 2024
12 галюцинаций
• 17 августа 2024
Ответ дляТаПрямТам
Можна спробувати спрей . На моєму взутті працює. Інколи ще обробляю ремені зі шкіри .
Дякую