Майструю крила• 17 августа 2024
Ринок Троєщина
Дівчата, підкажіть будь ласка, чи можна купити взуття на ринку Троєщина. Потрібні босоніжки на весілля, а чоловіки кеди або туфлі
І фату хотілось би подивиться (як аксесуар)
І порадьте де можна купити нормальні босоніжки не за всі гроші світу, і чоловіче взуття 46 розміру?
Сплюшка• 17 августа 2024
Там є ряди з весільним аксесуарами, а от з взуттям там сумно. Цілий ряд, але все однакове, і моделі , ну такі собі.