Форс мажор• 17 августа 2024
Язва шлунку
Доброго дня .Вчора були з чоловіком на гастроскопії , робимо раз в рік .Колись давно була язва , вилікували .Минулого року робили гастроскопію все було добре .Вчора показало ерозії і язву .Хелікобактер немає.Але наскільки я знаю , що коли язва є симптоми , а в нього нічого не болить .Просила зробити у лікаря біопсію , не зробив .Виписали омез , де нол тай усе .Питання чи при наявності язви , може не бути болю і ніяких симптомів ?можливо є лікарі .Заключення ; ерозії на передній стінці та язва .Язва покрита фібріном
Скромняшка• 17 августа 2024
У меня была язва желудка, брали анализ, лечила капельницами, в стационаре, желудок болел переодически, врач сказал, что при язве, всегда нужно делать анализ на гистологию