Марс атакует• Изменено 18 августа 2024
Борг за квартиру
Мама не сплачує комунальні послуги майже 8 років, тільки світло. Лічильників на воду немає, коли пропонували встановити, були дивні відмовки. Прописано 3 людини. Вже 10 років живу окремо на орендованій квартирі з чоловіком. Допомагаємо продуктами, інколи коштами, коли як. Квартира зареєстрована на батька, але він там не прописан. Я, мати та сестра, яка має своє житло.
Дізнавшись через ПриватБанк про борг. Сестра настоює, що б ми почали виплачувати його. Сума не маленька, майже 6 тис доларів. Трохи важко уявити як це зробити, бо сестра живе краще за нас та має своє житло. Ми з чоловіком відкладаємо кошти на своє та економно живимо.
Стосунки з мамою в мене…ніякі. Дитинство було важке, всю ненавість на батька вана проявляла на мені, бо пішов до іншої, коли вона була вагітна мною. Проклинала в поривах злості, коли я тягнулася до нього і хотіла спілкуватися. Навіть в 25 років, дорікнула, що «на 2х стульях не усидишь». При тому, що з 17 років не живу з нею. З батьком спілкуюсь, з нею тако ж. Але дитинства не було, іншу сестру любили і люблять більше.
Як би ви вчинили в моїй ситуації?
Я не розраховую, що мені щось дістанеться у спадок, бо розраховуємо з чоловіком тільки на себе. Бо мамі ще жити і жити.
Просто сама ситуація, це безкінечно можна платити…
Як би ви вчинили в моїй ситуації?
Плету интриги• 18 августа 2024
Ответ дляНесу добро людям
На прописаних в суд не подають
Тільки на власників, якщо їх 2-3-4 то на всіх
Як один, на одного
Не пишіть ахінею, прошу третій раз
Останній
Як один, на одного
Не пишіть ахінею, прошу третій раз
Останній
Плюс таке саме про прописаних, просто немає часу в рсв шукати. Прописані мають платити.
Несу добро людям• 18 августа 2024
Ответ дляПлету интриги
Таких справ тисячі. Люди просто неосвічені в нас, на жаль.
Ви дуже неосвічена
Дочитайте до кінця
Таким чином, непроживання відповідачки у квартирі, яка належить їй на праві власності, та факт відсутності її реєстрації у цій квартирі не звільняє від обов’язку нести витрати з оплати житлово-комунальних послуг, які були надані ОСББ
Повторюю - належить їй на праві власності !
Мати власник ? Дочки власники ?
Ви як щось доводите, розберіться
І статті до кінця читайте
Гудбай
Дочитайте до кінця
Мати власник ? Дочки власники ?
Ви як щось доводите, розберіться
І статті до кінця читайте
Гудбай
Плету интриги• 18 августа 2024
Ответ дляНесу добро людям
На прописаних в суд не подають
Як один, на одного
Не пишіть ахінею, прошу третій раз
Останній
Як один, на одного
Не пишіть ахінею, прошу третій раз
Останній
Автор якщо не повідомить про непроживання, буде платити борг. Є власник, а є споживач, от автор не аласник, а споживач. Читайте закони.
Плету интриги• 18 августа 2024
Ответ дляНесу добро людям
Ви дуже неосвічена
Дочитайте до кінця
Мати власник ? Дочки власники ?
Ви як щось доводите, розберіться
І статті до кінця читайте
Гудбай
Дочитайте до кінця
Мати власник ? Дочки власники ?
Ви як щось доводите, розберіться
І статті до кінця читайте
Гудбай
Це справа про 1 особу власника, на яку подавали, я ж написала це.
Я вся ваша• 18 августа 2024
Скільки мамі років? Вона працює?
Чому лічильник зараз не встановите, щоб далі борг не йшов?
На кого рахунок?
З власника борг вимагатимуть. Бвтькові заблокують карти. Він працює?
Впевнені, що квартира на ньому і ваших долей нема?
На кого рахунок?
Несу добро людям• 18 августа 2024
Ответ дляПлету интриги
Я брала довідку, що батько проживає зі своєю дружиною у селі ( у сільській раді )
Щоб в будинку живе тільки брат
Ще там були прописані син брата і дружина
В суд подали тільки на батька і рішення виконавчої було тільки на нього
Брат мені сміявся в обличчя і казав - я тут не хозяин, я все узнал и платить не буду
На зараз питання вирішено і нема боргів
Але то з життя . А ви мені статті тикаєте
Щоб в будинку живе тільки брат
На зараз питання вирішено і нема боргів
задумчивая мордочка• 18 августа 2024
Ответ дляНесу добро людям
Щоб в будинку живе тільки брат
На зараз питання вирішено і нема боргів
Щоб в будинку живе тільки брат
На зараз питання вирішено і нема боргів
Такого брата треба було гнати з будинку !!!
Плету интриги• 18 августа 2024
Ответ дляНесу добро людям
Щоб в будинку живе тільки брат
На зараз питання вирішено і нема боргів
Щоб в будинку живе тільки брат
На зараз питання вирішено і нема боргів
Мені шкода, що такі юристи вам попались, їм було все одно з кого стягувати, розбиратись не хотіли(( зі своєї практики знаю- судам начхати( але і ви не звернулися, бо це дорого, можна вас зрозуміти, є дуже багато рішень суду і роз´яснень, які б могли бути на вашу користь. Мені шкода(
Несу добро людям• 18 августа 2024
Ответ длязадумчивая мордочка
То само собою і зараз питання вирішене з ним.
На той момент було так( батько виплатив борг, хоча там не жив
Несу добро людям• 18 августа 2024
Ответ дляПлету интриги
В мене є гроші і мені недорого звернутись, тому і зверталась
Судовий позов був тільки на батька
Все на тому. Нікому не цікаві просто прописані люди
Судовий позов був тільки на батька
Милота• 18 августа 2024
Ответ дляMurzeelka
Идите к отцу и решайте с ним, что делать. Возможно, он подарит квартиру вам. С долгом.
Но это же для вас выгодно? Чем собирать годами.
Мать отселите к сестре. Так, вот)
А чего мать к сестре отселить? А почему автору надо подарить квартиру?
Аноним НаВсеГда• 18 августа 2024
Може, ваша мама думає, що борг повісять на батька, і спеціально накопичує?
Аноним_Русалка• 18 августа 2024
Ответ дляМішечок щастя
С какого перепуга?
Долг оплачивать
читайте текст автора.
Щось не спиться• 18 августа 2024
Ответ дляА шо сталося?
І вам прийшлось оплатити?
Чи там борг більше, ніж коштує будинок?
Зараз платимо потихеньку, бо не можемо із боргами продасти будинок. Десь третина