Невидимка Майя• 18 августа 2024

Вибір он-лайн школи

Нещодавно тут була тема про он-лайн школи, завдяки якій я дізналася, що крім Оптима є ще інші. для нас це питання актуальне.
ознайомилася з інформацією про кожну з них. Але вибір так і не зробила. Бо реально погоджуюся з думкою, платиш за папірець, бо тобі поставлять ті оцінки, які ти хочеш.
Але, нам з одного боку цей папірець і потрібний (ми за межами країни), а з іншого - загальний розвиток + (хай забʼють мене тапками), але мову і історію потрібно знати. Географія тако ж буде не зайва. В місцевих школах ці всі предмети поки вивчали поверхнево, остання надія на старшу школу -говорили саме в старших школах починається навчання.
В чому суть питання, із-за різниці в часі ми фізично не зможемо користуватися доступними консультаціями, тобто це реально буде виключно самостійне опрацювання матеріалу. Іншими словами, за немалу плату ми отримаємо доступ до навчального матеріалу, здача тестів +папірець, оплаченими консультаціями не скористаємося.
Якщо у вас є досвід он-лайн шкіл, яку б ви рекомендували саме з точки зору якості подачі матеріалу?
Який пакет обрати? Клас 8
І чи дійсно треба щодня опрацьовувати матеріал з кожного предмету?
Скільки часу ваші діти витрачають на навчання в он-лайн школі?

PS. Попередні 2,5 року ми працювали з репетиторами, вчителя підлаштовувалися під наш режим. Але в цьому році місцевий шкільний режим інший і вже не зможемо організувати навчальний процес як раніше ;(
Результат:
вже голосів: 25
10 (40%) Переглянути результати
6 (24%) Оптима
4 (16%) Атмосферна
3 (12%) Жодна
2 (8%) Ваш варіант
0 (0%) Джерело
Кавуся• 18 августа 2024
school to go
Рекомендую
муха в кедах• 18 августа 2024
Ответ дляНевидимка Майя
Так вже не безкоштовно.
В нас різниця в часі 7 годин, ніхто о 10 годині вечора та на вихідних не проводить групові заняття/консультації.
Окрім того, в місцевій школі вона ходить на клас старший, програма взагалі не співпадає. Тому і питання додаткової школи.
Ну ок, 400 грн в місяць на історію я витрачу.
Це те, що потрібно дитині для здачі зно
Все інше норм, дитина в Польщі в мат класі. Тому ЗНО здасть без проблем
автор Невидимка Майя • 18 августа 2024
Ответ дляТанго утрьох
Немає. Це платформа для самостійної освіти, підготовки до екстерну тощо
Зрозуміла, нам ще бажано і атестація.
Бо «наша» школа не підтримує екстернатну форму. А перевести до іншої (оформити) документи не вдається, бо потрібно фізично передати. А он лайн готові оптимізувати ці процеси.
муха в кедах• 18 августа 2024
Ответ дляДолькиКабана
почему? наоборот, иногда уроки допоняются, получается более целостная картина. Да, легче б было в одной школе учиться. Но мне не нравится уровень обучения в местной школе, а не ходить в нее нельзя.
А дитина життя окрім школи має?
Гуртки, зустрічі з друзями, побайдикувати?
Кавуся• 18 августа 2024
Ответ дляНевидимка Майя
Так вже не безкоштовно.
На вихідних , school to go проводить 😉
муха в кедах• 18 августа 2024
Ответ дляДолькиКабана
может, поживем увидем что будет дальше. Но опять же 7 и 2 класс пока нас устраивают в 2 школах
Бідні діти
автор Невидимка Майя • 18 августа 2024
Ответ длямуха в кедах
А дитина життя окрім школи має?
Звісно. І навіть їздить у табори, фестивалі (читайте змагання), і в кіно ходить, і з однокласниками, і дні народження святкує….і грає в Roblox, заліпає в Інстаграм, і слідкує за всіма блогерами… що там ще можна вигадати… і в стелю теж плює...
Що за стереотипи. Якщо дитина вчиться, то вона світу білого не бачить
автор Невидимка Майя • 18 августа 2024
Ответ дляКавуся
school to go
Рекомендую
Розкажіть, будь ласка, трохи про основні характеристики.
Скільки ви вже займаєтесь в цій школі?Вартість?
муха в кедах• 18 августа 2024
Ответ дляНевидимка Майя
Ну тоді це не навчання, а так, сотрясали повітря.
Бо мій вчився спочатку в двох школах і часу не вистачало ні на що. При тому, що в мене дуже здібна дитина і навчання їй давалось завжди легко.
Тому й в рвшено було вчитися в місцевій заради мови, паралельно вчитися екстерном в Україні, здати НМТ і поступити в університет за кордоном,
Не бачу сенсу тягнути українську школу.
Кавуся• 18 августа 2024
Ответ дляНевидимка Майя
Минулий рік син навчався в 4 класі, уроки проводилися онлайн по Гугл міт, в класі було 25 дітей, дуже хороша вчителька. Вам підійде формат смарт, він коштує 1300 грн в місяць
автор Невидимка Майя • 18 августа 2024
Ответ длямуха в кедах
Не бачу сенсу тягнути українську школу.
Всі діти різні. Я не змушую. І це не для галочки. Я реально бачу результат.

Поки є можливість і результат. Будемо робити те, що виходить.

Наприклад, я б сама так не змогла. Я із тих, кому 24 години на добу не вистачає. А є інший тип людей. Кому 24 години забагато.

Кожному своє, у кожного свій вибір. Зірка з неба мені не потрібна.

Ви задоволені своїм результатом, я за вас рада. Але іншим говорити, що це все «зайве», це не зовсім коректно і відображає всі ваші здібності.
муха в кедах• 18 августа 2024
Ответ дляНевидимка Майя

А який результат ви бачите?
Якщо зібралися повертатися, я ще розумію навіщо все це потрібно.
Якщо ні, то не бачу сенсу.
Просто відбираєте в дитини її час.
сладкий_ноябрь• 18 августа 2024
Я б радила знайти державну школу, в Києві і в Львові є точно, де є можливість навчатися на екстерні.
І паралельно знайти репетиторів по тим предметам, які хочете вивчати. Це набагато ефективніше буде в результаті.
Ну і сплануйте найближчі 5-7 років, щоб розуміти куди вам рухатися і що для цього потрібно
автор Невидимка Майя • 18 августа 2024
Ответ дляКавуся
Дякую, почитаю.
автор Невидимка Майя • 18 августа 2024
Ответ длямуха в кедах
А який результат ви бачите?
Якщо ні, то не бачу сенсу.
Просто відбираєте в дитини її час.
Вибачте, я питала чи варто займатися в укр.школі чи дати практичні відгуки про школу.
автор Невидимка Майя • 18 августа 2024
Ответ длясладкий_ноябрь
Ми так займалися 2,5 роки.
На жаль зараз все менше викладачів, які готові знаходити компроміс по часу. Окрім того, це не початкова школа, а 8ий клас. Тому поки бачу оптимальний варіант он-лайн школа, яка проведе відповідну атестацію.

І все я ця «вавка» із розрахунку наших довгострокових планів.
сладкий_ноябрь• 18 августа 2024
Ответ дляНевидимка Майя
Ми так займалися 2,5 роки.

Ну якщо будете повертатися, то звісно, потрібно вчитися, але наскільки це все можна назвати навчанням, я не знаю.
Бо щоб якісно вчитися в двох школах з різними програмами потрібен час.
автор Невидимка Майя • 18 августа 2024
Ответ длясладкий_ноябрь
Скільки я читаю та спілкуюся, діти на місцях, теж особливо не на рівні. То тривоги, то світла не має.
Навіть самі викладачі кажуть, що рівень не ой. В таких умовах самостійне навчання не найгірший варіант.

Тому знову. Все індивідуально.
Це наш свідомий відбір і ми бачимо і знаємо заради чого це все.
сладкий_ноябрь• 18 августа 2024
Ответ дляНевидимка Майя

Тому знову. Все індивідуально.
Але діти все рівно вчаться в одній школі, а не в двох.
Я не бачу сенсу вчитися в двох школах на високому рівні, тобто вчити досконало кожен предмет, бо це купа часу на відпрацювання матеріалу, А якщо вчити аби як, то взагалі часу шкода. Тому я за те, щоб обрати декілька предметів або ж напрямок , які є важливими для дитини і рухатися в тому напрямку.
ГейСюда• 18 августа 2024
School to go
У них есть формат для вас, украинский компонент называется, там консультации в субботу и цена 1800грн в мес
автор Невидимка Майя • 19 августа 2024
Ответ длясладкий_ноябрь
Питання було зовсім в іншому.
І вас ніхто не змушує.
Вибір у кожного свій