ЖивунаБагамах• 18 августа 2024

Для лікування гіперплазі матки ї зробили абляцію ендометрію і

Поставили спіраль Мірену. 10 місяців місячних не було, на днях 3 дні дуже мізерні пішли. В кого стоїть Мірена, в вас також з часом були місячні? Чи може з Міреною знову зявитись гіперплазія?
МинерАлочка• 18 августа 2024
Ну с миреной так и есть могут быть а могут и не быть.
Не знаю она сдерживает все эти наросты выросты. Обычно так тянут до климакса. С климаксом все это уходит.

автор ЖивунаБагамах • 18 августа 2024
Ответ дляМинерАлочка
Дякую за відповідь. Так, мені 52 роки, чекаю клімакс.
Розумна Губка• 18 августа 2024
Ответ дляЖивунаБагамах
Если вам сделали абляцию, вам мирена не нужна и месячныз после абляции тоже нет, это ж удаление эндомметрия полностью
автор ЖивунаБагамах • 18 августа 2024
Планую зробити узі , але я читала відгуки про цю процедуру і в жінок з часом відновлюється ендометрій , а там і гіперплазія наростає.
Мрію про пончик• 18 августа 2024
Місячні можуть бути, але скудні. Мірена стримує наростання ендометрію