Бутерброд и я• 18 августа 2024

Хто переїхав закордон з дитиною, чи обов´язково повідомляти школу?

Ви повідомляли школу? Зовсім не хочеться казати де ми. Шо можна зробити вчителя ясно що треба попередити що ми не будемо ходити
Джонсонюк• 18 августа 2024
Ответ дляНічого вдягти
Ну да, конечно
У нас просили справку с новой школы, когда забирали документы. Так что нужны справки. Без них не отдают в школе документы
Якщо в Україні. Якщо виїзд на пмп закордон - просто заява.
Нічого вдягти• 18 августа 2024
Ответ дляКицюююня
Зі школи за кордоном? То порушення. Достатньо заяви.
Да
В двух госшколах в Киеве просили
Щас ухожу• 18 августа 2024
Ответ дляДопоможіть знайти
А зачем левым людям что то рассказывать?
Я люблю приватность.
Тільки от в тих країнах куди їдуть чемно всі грають по правилам ,а у нас люблять приватність.
Багато ви б розказали,наприклад німцям,які вони придурки і ви так робити не будете? Так отож
Кицюююня• 18 августа 2024
Ответ дляНічого вдягти
Да
В двух госшколах в Киеве просили
Нема такої інструкції. Все вирішується дзвінком в МОН. Але ви молодець, що прийшли й сказали. Удачі на новому місті
Нічого вдягти• 18 августа 2024
Ответ дляДжонсонюк
Именно за границей и просили справку со школы за границей обязательно - без нее не отдавали документы
Джонсонюк• 18 августа 2024
Ответ дляНічого вдягти
Да
В двух госшколах в Киеве просили
Це неможливо. Закордонні школи не дають таких довідок. Ви щось неясно пояснили.
Кицюююня• 18 августа 2024
Ответ дляНічого вдягти
А, так мова ж про Україну. Там і у відпустку поїхати серед навчального року квест.
Щас ухожу• 18 августа 2024
Ответ дляКицюююня
Що значить немає? Є. Довідка потрібна тільки в межах України. За межі - заява
Нічого вдягти• 18 августа 2024
Ответ дляДжонсонюк
Дают, конечно
О том, что ребенок учится в такой-то школе в таком-то классе
Щас ухожу• 18 августа 2024
Ответ дляДжонсонюк
Дають. У мене є. Підтвердження,що дитина навчається у школі
Нічого вдягти• 18 августа 2024
Ответ дляКицюююня
Так об Украине и говорю - когда забирали из укр школы документы, то у нас потребовали справку со школы за границей, что мы там учимся, иначе не хотели отдавать документы в Украине
Кицюююня• 18 августа 2024
Ответ дляНічого вдягти
Ще раз: то порушення. Достатньо вашої заяви. Якщо зміна місця по країні, то довідка треба (є єдина система,щоб дані не задвоїлись)
Джонсонюк• 18 августа 2024
Ответ дляЩас ухожу
Ну це самоуправство чистої води. В законі чітко написано, або одне, або інше.
Сумчатая кошка• 18 августа 2024
Ответ дляЗапароленое одеяло
Ну вот из-за этого я и послала, доки не отдали, вообще не понимаю систему, не отдали и им ничего сообщать не буду
А какие именно документы не отдали?Мне выдали свидетельство с результатами за год и характеристику.Что ещё нужно?
Щас ухожу• 18 августа 2024
Ответ дляДжонсонюк
Не зрозуміла. Ви кажете школи не дають за кордоном, а ми вам пишемо дають якщо попросиш.
Джонсонюк• 18 августа 2024
Ответ дляЩас ухожу
Можливо, вам і пішли назустріч, але вони не мають виконувати забаганки укр.школи.
Запароленое одеяло• 18 августа 2024
Ответ дляЩас ухожу
Та без питань.
Тільки життя воно таке. Приводять наразі дітей і одразу у 4 клас.
А у школі в Україні тільки рік вчилися. Кажуть - треба до 4 класу все здати тепер.
Ото крик підіймається.....як так мою бубочку, яка іспанську знає краще ніж українську якісь контрольніі? 🤣
Ну я в 6 , 5 закончил в Украине, проблем нет и эти украинские доки им 100 лет не нужны, просто я не знала об этом , спросила, сказали не дадут , пока не получат справку
Джонсонюк• 18 августа 2024
Ответ дляСумчатая кошка
Це особова справа, мабуть. Це все.
Прикуси Язика• 18 августа 2024
Ответ дляДопоможіть знайти
Мы выехали, перешли на экстернат. Когда у меня учитель и директор спрашивали в какую страну переехали, сказала вообще левую странух, погуглив в этой стране в столице ,адрес средней школы.
А в чому сенс таких дитячо-шпіонських ігор?
Прикуси Язика• 18 августа 2024
Ответ дляДопоможіть знайти
Я люблю приватность.
І в чому тут порушення вашої прости господи приватності?
Запароленое одеяло• 18 августа 2024
Ответ дляСумчатая кошка
Ничего из этого не дали, только табель
Запароленое одеяло• 18 августа 2024
Ответ дляДжонсонюк
Це особова справа, мабуть. Це все.
Ну да, личное дело, там же ещё справка о прививках, думала это надо будет, оказалось не надо, ну и ладно
Сумчатая кошка• 18 августа 2024
Ответ дляЗапароленое одеяло
Ничего из этого не дали, только табель
Ого, это значит с администрацией школы не повезло.Я изначально понимала что мы проучимся максимум пару лет в Украине, поэтому выбирала с адекватным руководством.
Допоможіть знайти• 18 августа 2024
Ответ дляПрикуси Язика
Маю право на приватність. І це все. Я не зобов’язана лєвим людям розповідати про своє приватне життя
Кицюююня• 18 августа 2024
В деякі школи треба оцінки за минулі роки. Меддовідка є і в поліклініці. Але по совісті попередити школу, що дитина вибула. Якщо перевантажена, то на вільнк місце візьмуть учня й не будуть години з´ясовувати де дитина.
Щас ухожу• 18 августа 2024
Ответ дляДжонсонюк
Чого школи?
Вони дають підтвердження,що дитина навчається. Мало чого я прошу. Їм взагалі байдуже
Дали і все
Кицюююня• 18 августа 2024
Ответ дляДопоможіть знайти
Тобто сказати, що дитина навчатись не буде- то приватне життя. Скучні
Прикуси Язика• 18 августа 2024
Ответ дляДопоможіть знайти
Лівим людям глибоко начхати на вашу приватність. Якщо ви вважаєте, що комусь цікаве ваше приватне життя, то ви сильно помиляєтесь
Допоможіть знайти• 18 августа 2024
Ответ дляПрикуси Язика
Ну то чому питали? 🤷🏼‍♀️
Запароленое одеяло• 18 августа 2024
Ответ дляСумчатая кошка
Не повезло, директор супер, но она в отпуске, не хотела её беспокоить, а зам упёрлась и все