Галябалована• Изменено 18 августа 2024

Колоноскопія, підкажіть с катетерами

Записувалась в держ лікарню 3 міс назад, медсестра тоді видала папірець з інструкцією, я була тоді трохи розгублена після прийому лікаря, який мені призначив цю процедуру, що й не розпитала, що до чого.
Так ось, там написано набір на колоноскопію катетер g 22- це урологічний, брати будь-який?
g24- внутрішньовенний, вони різні, є бабочка, є не бабочка, який краще?
Якісь пеленки потрібні чи рукавички? Бахіли?
Може ще щось треба, не хотілось би приїхати та ще потім бігати докупляти.
Дякую!
So_so• 18 августа 2024
А зачем на колоно урологический катетер?

Герцогиня• 18 августа 2024
Боюсь запитати що за лікарня і який результат від процедури очікуєте з такими вхідними даними
автор Галябалована • 18 августа 2024
Ответ дляSo_so
Не знаю, там так написано було від руки
автор Галябалована • 18 августа 2024
Ответ дляГерцогиня
Лікарня- київська 18 та, я туди їздила по направленню. Там же роблять і процедуру. Я ж кажу, про тупила і не порозпитувала. За ізіклін вона розказала, а інше ні, я вже потім на обороті папірця прочитала.
автор Галябалована • 18 августа 2024
Ответ дляГерцогиня
А як треба було? Навчіть. У мене є показання через рак у батька, треба обстежуватися.
So_so• 18 августа 2024
Ответ дляГалябалована
Это бесплатное обследование, с медсном?
Герцогиня• 18 августа 2024
Ответ дляГалябалована
Нужно искать деньги и делать платно у ендоскописта, который спец по онко
Чавонадо• 18 августа 2024
Може то вам на чорновику написали? Бо навіщо урологічний катетер? Я робила колоно, нічого не брала. Застелили одноразовою пелюшкою кушетку, поставили свій катетер у вену, ввели наркоз. Все, більше нічого не потрібно було.
Робила в державній, на Запорожця, заплатила гривень 500 мабуть, точно не пам´ятаю, бо без направлення була
автор Галябалована • 18 августа 2024
Ответ дляSo_so
Это бесплатное обследование, с медсном?
Так, для медсну треба ще 2 обстеження принести.

Швабристка• 18 августа 2024
Послушаю. Мне предстоит в октябре эта процедура и тоже в 18 больнице
Швабристка• 18 августа 2024
Ответ дляГалябалована
Какие?
автор Галябалована • 18 августа 2024
Ответ дляГерцогиня
Зрозуміло, думаєте, дурно зроблю? Не побачать?
So_so• 18 августа 2024
Ответ дляГалябалована
Я делаю в Феофании, платно, там ничего не нужно, возможно с катетером ошибка
автор Галябалована • 18 августа 2024
Ответ дляЧавонадо
Папірець був з інструкцією ізікліну, вона мені час розписала, а на обороті, що взяти. Я ж не в курсі, перший раз.
автор Галябалована • 18 августа 2024
Ответ дляШвабристка
Какие?
Екг та ЗАК
So_so• 18 августа 2024
Ответ дляГалябалована
Почему? В 18 больнице большой опыт. Всё должны увидеть.
Чавонадо• 18 августа 2024
Ответ дляГалябалована
Якщо вам не на завтра, то спробуйте завтра подзвонити в лікарню, дізнатися номер того відділення і запитати у них
Червона рута• 18 августа 2024
Краще зробіть платно, не треба нічого купляти і чекати 3 місяці
автор Галябалована • 18 августа 2024
Ответ дляSo_so
Зрозуміло, ну я потрапила на прийом до хорошого проктолога в тій лікарні, безкоштовно з направленням, то вирішила, чому й цю процедуру не зробити там же.

Попадалочка• 18 августа 2024
а кто делал с медсном, нормально? Никакий нет ощущений или болей после или во время?
автор Галябалована • 18 августа 2024
Ответ дляЧавонадо
Дякую, спробую
автор Галябалована • 18 августа 2024
Ответ дляЧервона рута
Мені не горить, в принципі, якщо чесно, якщо б був запис за півроку я б ще потягла, не хочеться йти)
So_so• 18 августа 2024
Ответ дляПопадалочка
Вообще 0
Герцогиня• 18 августа 2024
Ответ дляSo_so
Смотря кто там сделает...
Червона рута• 18 августа 2024
Ответ дляГалябалована
Ну якщо нічого не турбує то так. А якщо турбує то чекати 3 місяці. В нас за кордоном і то швидше було коли корона була то стільки чекали . Навіщо вам її призначили ?
Герцогиня• 18 августа 2024
Ответ дляГалябалована
Ну це моя думка, а ви вирішуйте..
автор Галябалована • 18 августа 2024
Ответ дляГерцогиня
Смотря кто там сделает...
Блііін ну ви мене лякаєте :(
Чавонадо• 18 августа 2024
Ответ дляПопадалочка
Я робила, під час нічого не чула, спала. А от як ’прокинулась’, то такий ’кайф’ зловила, що аж дух перехопило. Кололи кетанов, аж кричала від болю. Але я вам скажу, що мене кишківник болів і до процедури не слабо.
Подруга робила по живому, без наркозу, то казала, що взагалі не боляче
Тут як кому
Попадалочка• 18 августа 2024
Ответ дляЧавонадо
Тут як кому
а какая сейчас цена платно. примерно?
Герцогиня• 18 августа 2024
Ответ дляГалябалована
Блііін ну ви мене лякаєте :(
Ви у 18 будете робити?