Галябалована• Изменено 18 августа 2024
Колоноскопія, підкажіть с катетерами
Записувалась в держ лікарню 3 міс назад, медсестра тоді видала папірець з інструкцією, я була тоді трохи розгублена після прийому лікаря, який мені призначив цю процедуру, що й не розпитала, що до чого.
Так ось, там написано набір на колоноскопію катетер g 22- це урологічний, брати будь-який?
g24- внутрішньовенний, вони різні, є бабочка, є не бабочка, який краще?
Якісь пеленки потрібні чи рукавички? Бахіли?
Може ще щось треба, не хотілось би приїхати та ще потім бігати докупляти.
Дякую!
Червона рута• 19 августа 2024
Ответ дляГерцогиня
6 раз уже робила, сьомий до кінця року робитиму. Питання? Те що ви пишите, не в рамках ні мого розуміння, ні того, що радять лікарі. Тому залиште свої КТ для себе і облучайтесь скільки завгодно, профілактично чи ні, мені всеодно.
Не всім треба по 7 раз робити і не розказуйте яка це классная та приємна процедура це теж не в рамках мого розуміння.. в мене є знайома яка робить часто і лікарі контролюють ,.бо є захворювання! І то мучається коли робить ..Це треба показання щоб робити 7 раз на рік. Сама підготовка пити фортранс чи інший розчин і до чистих вод омивають кішківник дуже важка. Просто так колоно не роблять по 7 раз на рік !
Герцогиня• 19 августа 2024
Ответ дляЧервона рута
Це ви самі видумали що 7 раз на рік? Фантазуйте далі. І не пишіть мені, дякую.
Ответ дляЧервона рута
Вот это у Вас фантазия)
Червона рута• 19 августа 2024
Ответ дляГерцогиня
Ні , це ви написали що 7-й раз до кінця року будете робити
прочитайте ще раз що ви написали
на все добре
прочитайте ще раз що ви написали
на все добре
Червона рута• 19 августа 2024
Ответ дляSo_so
Вот это у Вас фантазия)
Какая фантазия? Я ответила то что написали что 7 раз будут делать до конца года . При чём тут моя фантазия? Ну если в Украине это классная процедура то Удачи