Не зви чайна• 18 августа 2024

Що зараз п´єте при ковіді?

Хто зараз хворіє короною, що приймаєте? Щось вже тиждень геть погано і ніяк не стає краще, навіть гірше. В арсеналі вітаміни, чаї, парацетамол. Як ви хворіли/хворієте? Що приймаєте?
АгатаХристя• 18 августа 2024
тест сдавали? Если ломка хорошо помогает Нимесил или парацетамол с кофеином, типа разные флюколды. Тоже третий день лежу. Но температура 1 день была, а так ломка сбивается таблетками.

Фима Собак• 18 августа 2024
Нічого, раз випила парацетамол
Хвігура мічти• 18 августа 2024
Пораджу вам лікаря, знайдіть у Фейсбуці, Тарас Жиравецький, він гарно розписує що пити які аналізи здавати.одужання!
Миловидна леді• 18 августа 2024
Все підряд, бо куплені квитки на два траспорти за кордон треба вилікуватися за тиждень . Знайшла вдома нуклекс, чаї від температури, шипучку з вітаміном С Д та цинком. Якби сказали що треба обмазатись гів...м і пройде то зробила б. Ось лежу і думаю чи покрити вийти, бо три дні не виходила з хати.
Леди_в_ночи• 18 августа 2024
раз випила парацетамол, бо температура була. а так нічо - ніс промивала, води багато пила. тіло ломило, слабкість досі тримається (вже тиждень як симптоми грві пройшли).
Библиотекарь• 18 августа 2024
Нурофен
Плету интриги• 18 августа 2024
Коньяк
Полуничка• 18 августа 2024
А як у вас починалось? У мене 4 дні нереально боліла горло і от сьогодні додалася ломка сильна і темпа макс до 38 збирається
Лікуюсь систематично, як темпа піднімається зовсім погано