ИНЬэтовамниЯНЬ• 18 августа 2024
Тернопіль, видалити 8ку
Хто з Тернополя, підкажіть, будь ласка, де приватно видалити зуб мудрості, верхню 8ку, з-під ясен. Не прорізується взагалі, 2 місяці їсти не можу.
ИНЬэтовамниЯНЬ
• 18 августа 2024
Ответ дляПриму в дар
Лаві дент
Дякую. А кого з хірургів порадите?
Приму в дар• 18 августа 2024
Ответ дляИНЬэтовамниЯНЬ
Дякую. А кого з хірургів порадите?
Цвинтарний. Головний лікар
ИНЬэтовамниЯНЬ
• 18 августа 2024
Ответ дляПриму в дар
Цвинтарний. Головний лікар
Дуже вдячна. Боюся, бо це мабуть шви ще будуть, але головне, щоб лікар був хороший
Приму в дар• 18 августа 2024
Ответ дляИНЬэтовамниЯНЬ
Хороший. Чоловік видаляв вісімки у нього, все ок. Я теж на видаленні була, буду імплантат в нього ставити, тому рекомендую
ИНЬэтовамниЯНЬ
• 18 августа 2024
Ответ дляПриму в дар
Ще раз дякую. А чоловіку шви не накладали? Чи у нього прорізана повністю 8ка була?