Я таке знаю• 19 августа 2024

Шоколад Milka

Хочу спробувати цей новий смак, але не впевнена чи смачний він, чи варто його купляти?
Магиня• 19 августа 2024
Ця компанія спонсорує війну, не купую їхню продукцію

Джонсонюк• 19 августа 2024
Ви серйозно не знаєте чи подобається вам поєднання горіхів вафлі і шоколаду?
Джага-джага• 19 августа 2024
Боже, купіть, спробуйте й дізнаєтеся ))
Бочка порохУ• 19 августа 2024
Це ж не автівка, це шоколадка купили, спробували, якщо не сподобається, то більше не купуйте.
Зоркая Зорро• 19 августа 2024
Ответ дляМагиня
Удалено администрацией...
Бавовнятко• 19 августа 2024
Таке враження, що вона мільйон коштує і від того чи вам сподобається чи ні залежить чиєсь життя
Альфасамка• 19 августа 2024
не купуйте, вже центрнер й так

Ковбой Хагис• 19 августа 2024
Мені всі оті шоколадки, практично, на один смак. Дуже солодкі і з сумнівним складом.
Хочете спробувати - то спробуйте. Там же ціна цілком підйомна. Не сподобається, то використаєте в якийсь десерт.
Магиня• 19 августа 2024
Ответ дляЗоркая Зорро
Удалено администрацией...
Патріотка з дивану• 19 августа 2024
А что там принципиально нового? Вафля будет хрустеть посередине и орехи и все)
если вас не смущает, что это давно не шоколад, берите) А так у милки мне нравится только старая реклама про маленьке звірятко)
Злюсь до кипіння• 19 августа 2024
Ответ дляМагиня
Удалено администрацией...
Ну, мы же получаем деньги за прокачку газа, за который компенсируются ракеты и выплаты рос военным
И это намного больше налогов от шоколадок
dreamsunny• 19 августа 2024
Там вафля это половина шоколадки. На мой вкус неудачное решение. Ребенку нравится. Орехи мелкорубленные, их маловато.

По акции можно взять, по полной стоимости лучше с цельными орехами или рубленными орехами в шоколаде и без вафли .
Ух яка ж Я• 19 августа 2024
Ответ дляМагиня
Вибачте,а тоді чому вона досі в Україні?Чому її не заборонять?
Ух яка ж Я• 19 августа 2024
Мне больше нравится Милка целая,просто обычный шоколад , без вафель,без начинки.Ну максимум с орехами
автор Я таке знаю • 19 августа 2024
Ответ дляАльфасамка
не купуйте, вже центрнер й так
Чё?
Бесконечность-не предел• 20 августа 2024
купіть, спробуйте й дізнаєтеся