СКИБИДЫШь• Изменено 19 августа 2024
Як мені не везе зі здоров´ям. Ендометріоз.
Достало. Як він мене виснажує. Від 40 років до тепер, майже 49. Затяжні незрозумілі місячні. Недавно місяць були. Дуже рясні. З дому вийти неможливо, бігаю по лікарях, питаю що це таке. І 24 на 7 ниючі болі. В кого є такі ж проблеми?
Заставляличка• 19 августа 2024
Періодично п´ю ОК, на них місячні не будуть такими. Потім можна робити перерву і так слідкувати по УЗД.
Руда ліса• 19 августа 2024
А може мірена? Вона дуже виручає від кровотеч, ендометріозу? Лікарі радять?
СКИБИДЫШь
• 19 августа 2024
Ответ дляГолова колгоспу
Так а врачи что рекомендуют?
Гормони не реком. По УЗД ничего страшного типа кист, миом. Когда то хотели Мирену ставить, но побочки, дорогая , не всем подходит. И все. Пить настойку перца, если обильные
З вишневого садка• 19 августа 2024
Я так 4 Роки мучилась. Вмирала кожного дня, нікуди не вийти, в памперсах жила.
Кок мене спас, 2 роки диву звичайним життям
СКИБИДЫШь
• 19 августа 2024
Ответ дляЗ вишневого садка
Який кок саме?
СКИБИДЫШь
• 19 августа 2024
Ответ дляЗліпок ступні
Співчуваю, чекайте клімакс, полегшає.
Хоть і смішно, другі його бояться, а я чекаю. От і користь від нього
З вишневого садка• 19 августа 2024
Ответ дляСКИБИДЫШь
Що не рекоменд, хто?
А жити з болями, кровотечами норм, анемією норм?
Мені теж не рекомендували, а за кордоном назначили і я ризикнула, а то овочем була
З вишневого садка• 19 августа 2024
Ответ дляСКИБИДЫШь
Який кок саме?
В нас його нема. Та любий кок краще за ці муки
Обстановщица• 19 августа 2024
У меня когда только начинались с эндометрием проблемы, попалась хорошая гинеколог в платной клинике. Посоветовала не тянуть, прижечь и пролечить. Так с ней и сделали, с тех пор тьху-тьху. Вам нельзя такой вариант разведать?
Зайканалужайке• 19 августа 2024
Ставьте мирену и не мучаетесь, я уверена Вам ее 100 раз предлагали.
Смайлик• 19 августа 2024
У мене ендометріоз після кесаревого з 30 років, так от я пила Клайру, сама відмінила собі, бо трохи набрала ваги зайвої і подумала що від неї. Ще рекомендували Мірену - це взагалі кілька спеціалістів говорило, що хороша річ - і протизапліднююче і від моєї хвороби.
У мене не зовсім так як у вас, не ллють місяць, але болі і в ці дні буває , що так нема нема, а потім як жменя плюхне - то ппц, ходжу в чорному, максимальна прокладка, інколи і тампон+ прокладка, хоча останнє дише якщо кудись треба вийти і дуже - дуже переживаю, бо шматочки бувають, згусточки.
Карма хамелеона• 19 августа 2024
Ответ дляСКИБИДЫШь
Який кок саме?
Вам бы это с гинекологом обсудить. Я давно пила, но тогда в инструкции возраст 35+ был противопоказанием
Зліпок ступні• 19 августа 2024
Ответ дляСКИБИДЫШь
Це не смішно. У мене ранній, в 44, я щасливою стала. Бо так втомилася від кровотеч, болі, чисток, гормональної терапії
Карма хамелеона• 19 августа 2024
Ответ дляЗ вишневого садка
Палка о двух концах. После приема кок у меня появился варикоз, андрогенная алопеция и проблемы с сердцем. Назначал гинеколог по анализам
СКИБИДЫШь
• 19 августа 2024
Ответ дляЗайканалужайке
Выше написала, были плохие отзывы. Не всем подходит
Одна_на_всей_планете• 19 августа 2024
Ответ дляСКИБИДЫШь
Так вы даже не пробовали! Даже КОК не пробовали. Бред бредовый. Нифига не делать и продолжать жаловаться на невезенье
СКИБИДЫШь
• 19 августа 2024
Ответ дляСмайлик
Так само, ніби вже проходять місячні, а ні з того ні з сьогго як плюхне. Раз швидка забирала
Руда ліса• 19 августа 2024
Ответ дляСКИБИДЫШь
Та она не дорогая..ее ставят на 5 лет. Подружка купила за 2500 грн, поставили в женской консультации, все хорошо. Жизнь изменилась сразу к лучшему, все супер
Зліпок ступні• 19 августа 2024
Ответ дляОбстановщица
Що саме ´прижечь’?
СКИБИДЫШь
• 19 августа 2024
Ответ дляЗліпок ступні
Не смішно. То чорний гумор. Я чекаю, щоб був коімакс, надіюся він мене спасе
СКИБИДЫШь
• 19 августа 2024
Ответ дляОдна_на_всей_планете
Эндометриоз есть. Таких проблем нет
Хорошо Вам, а у меня есть.
Зайканалужайке• 19 августа 2024
Ответ дляСКИБИДЫШь
Ее вытащить дело 5 минут и одного приема. Для контрацепции я бы тоже не решилась, но сейчас Вы разве лучше живёте? Какие побочки могут быть хуже кровотечения в месяц? Нет другого лечения. Не хватает у Вас своих гормонов, мирена местно ежедневно необходимое количество выбрасывает. Она не сгущает кровь как кок, не действует на печень. У меня стоит 2 года, мой отзыв хороший.
Одна_на_всей_планете• 19 августа 2024
Ответ дляСКИБИДЫШь
Хорошо Вам, а у меня есть.
Так я ж позаботилась о себе, а не просто 9 лет мучаюсь и ничего не делаю
Мишка-шалунишка• 19 августа 2024
Ответ дляЗ вишневого садка
Скажіть, будь ласка, який саме кок? Я також за кордоном і запитаю у своєї лікарки тут про нього? Бо я раніше пила лише Візан. Було непогано, до речі