Вилосипедниця• 20 августа в 00:19
Полночь, а я жрать хочу! При чем не голодная
Съела бы все что под руку попалось
БезВзяток• 20 августа в 00:21
Так в чём дело? У меня мидии были,поела. Сейчас сыр захотелось,лежу ем
Ні грама• 20 августа в 00:21
Я для таких випадків тримаю протеїн. Люблю шоколадний з йогуртом несолодким наколотить.
Без образів• 20 августа в 00:22
Ответ дляНі грама
Покажите пожалуйста какой именно?
Ні грама• 20 августа в 00:27
Ответ дляБез образів
Покажите пожалуйста какой именно?
Будь-який спортивний. Улюблений Whey. Зараз такий. Його взагалі на воді або на молоці треба робити, але мені смачно з йогуртом, ще туди можу пару ложок швидко розчинної вівсянки і фрукти додати. І мені це так смачно і ситно. Але на постійній основі не вживаю. В мене жор починається, коли я свою норму м´яса не з´їла, я тоді голодна.
Смурфик• 20 августа в 00:27
Ответ дляТирамісу на терасі
Под кондером
То це через вас світло знов вимикають?
Тирамісу на терасі• 20 августа в 00:28
Ответ дляСмурфик
То це через вас світло знов вимикають?
Сорян
Перекус беру завжди• 20 августа в 00:34
Я намастила вафельний торт і предвкушаю сьогоднішнє чаювання 🤤☺️
Капитанша• 20 августа в 01:20
Я сейчас типа котлеты съела, и дальше суши пойдут в ход))
Работаю, жор страшнючий.