Не рахую, а вважаю• 20 августа 2024

Как вам кросы?

Девочки, сегодня купила. Белые у меня есть высокие из hm, очень удобные,они плотные, как зимние, но немного уже подгулявшие, решила купить еще черные, но они совсем тонкие, как летние, хотя понятно что летом в них будет жарко. И теперь сижу сомневаюсь- на лето не пойдут, зимой в них холодно-думаю вот оставить или нет
автор Не рахую, а вважаю • 20 августа 2024
Ответ дляМerida
Меня обосрали за мои сообщения, что я пишу, что это китайщина. То, что на фото, китайщина.
Возможно вы не увидели мои комменты по поводу фото. Возможно и китайщина, я впервые увидела эту фирму, завтра при дневном свете нормально рассмотрю

Мerida• 20 августа 2024
Ответ дляНе рахую, а вважаю
Уже вижу. Мне же человек говорит, что я хоень говорю. Я это сказала смотря на фото. Это не оригинал
Дідова баба• 20 августа 2024
Ответ дляочки_ннадо
Я розумію, що є таке право.
Але проти того, що люди два тижні тягають по хаті ті речі чи взуття, а потім здають. Формально, звісно, річ ’нова’, бо вона з біркою, але вигляд вже буде несвіжий, бо дуже багато неохайних людей.
А потім таку річ надсилають іншому покупцю. Я би не хотіла собі такі речі.
Багато людей зловживають цим правом, так.
Навіть бачила, що можуть одягнути куртку з біркою, прогулятися і повернути в магазин. Ну це на совісті людей, вони за це будуть відповідати... Та й навіть в самих магазинах часто відбитки тонального крему на одязі, ну як так можна намазюкатися, а потім таке залишати. Людині що відразу прати куплену річ?
Мені також завжди хочеться отримати річ, яку ще ніхто навіть не торкався з оригінальним пакуванням, а не якийсь невідомий пакет, як це було з джинсами, які я замовляла.
Просто магазинам потрібно ретельніше перевіряти, чи збережений товарний вигляд і не приймати, якщо видно ознаки носіння.
Дідова баба• 20 августа 2024
Ответ дляНе рахую, а вважаю
Superdry це класний бренд, багато людей носять речі від цього бренду.