Меряю от 0• Изменено 20 августа 2024

Порадьте де купити морську свинку з доставкою

В 2021 році купляла свинку в розвіднику, з доставкою по Києву. Але загубила контакт і не пам´ятаю навіть як називався. Може в когось є перевірений.
Бабця в мештах• 20 августа 2024
Зоомагазины вам чем не подходят?
автор Меряю от 0 • 20 августа 2024
Ответ дляБабця в мештах
Зоомагазины вам чем не подходят?
Поряд зі мною в зоомагазинах не продають морських свинок. Тому питаю саме за розвідники
Мамкиня доця• 20 августа 2024
Вам живую или в соусе?
Вредняжка• 20 августа 2024
Дивіться у групах вашого міста/ села. Бо везти свинку через всю країну навряд хтось буде
Маурита• 20 августа 2024
На Куреневее на рынке, если так нужна та свинья, проедьтесь сами
Ms. Android• 20 августа 2024
Є група фб мурчаки, там багато пропозицій
БолеИменее• 20 августа 2024
На олксе тех свинок ...,даже даром отдают
Ms. Android• 20 августа 2024
Ответ дляМаурита
Там умови нехороші для тварин і можливі трабли зі здоров´ям. Лікувати свиню вкрай дорого.
Маруська Му• 20 августа 2024
Ответ дляМамкиня доця
Вам живую или в соусе?
Маурита• 20 августа 2024
Ответ дляMs. Android
И тем не менее всю жизнь одни торгуют, а другие покупают
Ms. Android• 20 августа 2024
Ответ дляМаурита
Так само, все життя хтось краде, а хтось купує крадене. Тим не менше кожен сам обирає, чи брати в цьому участь.
Маруська Му• 20 августа 2024
Автор ,вы в курсе что они сцыкуны знатные? Задолбаетесь по несколько раз в день ящики менять .
тіткаШура• 20 августа 2024
а ви яку породу хочете? нормальні розплідники, які відправляють по Україні свинок, зазвичай розводять декілька окремих порід
Елена 1919• 20 августа 2024
Ответ дляMs. Android
Не обязательно.моя соседка свинку назад отнесла в магазин и оставила бесплатно со всеми причиндалами,что купила.не зашло
navariya• 20 августа 2024
Ответ дляМеряю от 0
BlaBlaCar, раніше доставляли тваринок. Донька купила так, собі кошеня (но зараз це вже кіт).