Зоряний Шлях• 20 августа 2024
Підкажіть так є ризик захворіти на сказ
Доброго вечора.Підкажіть будь-ласка чи треба переживати, ми гуляли з дитиною парку, десь в ста метрах від нас сиділи люди з собакою,повз проходив якийсь дворовий пес і собаки між собою зцепились, почали нападати одна на одну, голосно гавкати.Я звичайно дитину одразу відвела подалі.Але я переживаю чи могла слюна долетіти від собак якщо ми були приблизно в ста метрах, може ближче трохи.Може десь осіла на асфальті а дитина торкнулась, бо нам 1,2 і весь час руками щось бере з асфальту а потім може руки в рот, або пройшовся обувкою десь на краплини слюни ступив, а потім міг торкатись обувки і до рота руки брати, а зараз активно зуби ідуть, можуть бути ранки в роті.Підкажіть з такими випадками можливе зараження на сказ?
Ростки жимолости• 20 августа 2024
Ответ дляМост_Устал
лучше перепровериться
У психиатра.
Так заразиться невозможно.
Мост_Устал• 20 августа 2024
Ответ дляРостки жимолости
У психиатра.
Так заразиться невозможно.
и там тоже)
ЛюбимаЯНЬ• 20 августа 2024
Вам тогда вообще нельзя гулять. Вдруг где слюна бешеной собаки капнула.
ЛолитаНеРазлита• 20 августа 2024
С таким раскладом не выходите на улицу. Мало ли, кто с туберкулёзом наплевал на лавочке. Я - тревожная мама, но вы переплюнули меня в тысячи раз 🤣
ГороховаЯ• 20 августа 2024
Прикиньте сколько туберкулезников плюют на асфальт, сколько каках по нему размазывается и сколько ещё всего, о чем вы не догадываетесь можно встретить на улице. А вам всего навсего 1.2. Не выходить из комнаты, не совершайте ошибку
Lilian-nochka• 20 августа 2024
Ответ дляВідморожена
А мені тут писали, що я тривожна мама
Это уже и не тревожность,а параноидный бред)))