Бурундучиха• 21 августа 2024

Термін дії картки укргазбанк

Пам´ятаю, що забирала картку 10 вересня 21 року. В цьому році у вересні закінчується термін дії картки. Вона діяти до останнього дня, тобто раніше її перевипустити неможливо? Знаю, що цей банк переїхав вже з Театральної, і що він, зазвичай,дуже довго виготовляє картку. Краще буде зняти усі кошти з неї, чи в банку на касі віддадуть залишки? І коли прийде нова картка, треба буде повідомити бухгалтерії свій новий рахунок чи це зробить банк?
Області пітьми• 21 августа 2024
Рахунок залишається той самий.
Раніше можно перевипустити. Зателефонуйте в банк, запитайте.
автор Бурундучиха • 21 августа 2024
Ответ дляОбласті пітьми
Рахунок залишається той самий.
Дякую
Ашолюдискажуть• 21 августа 2024
Зазвичай, на оборотній стороні карти завжди є номер інфолінії для клієнтів.Тому дзвоніть туди.Якщо це перевипуск карти -то номер нової карти ’прив’яжуть ’ до вашого банківського рахунку, який ви мали раніше.
автор Бурундучиха • 21 августа 2024
Ответ дляАшолюдискажуть
Спасибі
Цветочница• 21 августа 2024
Якщо куртка не іменна, то видається одразу при зверненні до банку.
автор Бурундучиха • 21 августа 2024
Ответ дляЦветочница
Іменна( в тому й справа, я ще коли вчилась , то картку на стипендію в цьому банку більше двох тижнів робили
Цветочница• 21 августа 2024
Ответ дляБурундучиха
В мене теж була іменна. Була згубила, мені в банку сказали,якщо іменну робити, то потрібно замовляти і чекати, а миттєву можна отримати зразу. Я чекати не могла і отримала миттєву. Тому не має значення,яка була. Якщо вам підходить звичайна, то можете одразу отримати
автор Бурундучиха • 21 августа 2024
Ответ дляЦветочница
Дякую, дізнаюсь