Я погнала• 21 августа 2024
відкрила ФОП через Дію. тепер які мої дії? рахунок у банку чи йти в податкову?
ЛолитаНеРазлита• 21 августа 2024
автор, подивіться в інтернеті алгоритм відкриття ФОП останніх років
ВерСаСе• 21 августа 2024
вам прийде повідомлення про взяття вас на облік
нікуди ходити не треба
рахунок теж відкривається за п´ять хвилин в застосунку
нікуди ходити не треба
Я погнала
• 21 августа 2024
Ответ дляВундерКИНГ
А податкова для чого?
за 10 днів щоб перевели із загальної на спрощену систему. щось таке чула чи не дочула
ВерСаСе• 21 августа 2024
Ответ дляЯ погнала
а ви не вибрали спрощену систему відразу?
там же підказки на кожному кроці
ВундерКИНГ• 21 августа 2024
Ответ дляЯ погнала
А ви не вибирали відразу єдиний податок? Ногами для цього не потрібно йти в податкову. Всі заяви електронні.
Виправлялочка• 21 августа 2024
Ответ дляЯ погнала
Ецп створіть і подайте через кабінет
Осьминожко• 21 августа 2024
Якщо при реєстрації Ви обрали спрощенку, то спочатку Вас кинуть на загальну систему. Краще в цей період не займатись діяльністю. З наступного місяця автоматично переведуть на спрощенку.
Обов’язково зробіть витяг з реєстру платників єдиного податку, щоб пересвідчитись що дійсно перевели. Те що написано в кабінеті платника то не показник. Головне дивитись в витяг.
Осьминожко• 21 августа 2024
От не раджу новачкам самому створювати ФОП. Там занадно багато пасток, які спеціально разставляють, щоб новачки туда втрапляли.
Як правило, новачкі допускають помилки, які потім призводять до дуже фігових наслідків. Так було зі мною, свій перший ФОП я угробила. Хоча я стільки інфи читала, так готовилась, але всього не врахувала.
не робіть моїх помилок. На перший рік візьміть бухгалтера. Це врятує ваші нерви та кошти. Хай все налаштує, все проконтролює і спіть спокійно.
Я зекономила на бухгалтері, але заплатила своїми нервовими клітинами.
Я погнала
• 21 августа 2024
Ответ дляВундерКИНГ
я одразу обрала 2 групу, але написано було що переведуть через 10 днів.
і гадаю чи то автоматично відбудеться, чи то в податкову потрібно йти
Осьминожко• 21 августа 2024
Ответ дляЯ погнала
Ну. Зараз 21 число, через 10 днів буде 1 число наступного місяця, тоді і переведуть на спрощенку.
Краще цих 10 днів почекайте і нічого не робіть. З першого числа можете приступати до роботи.
Форс мажор• 21 августа 2024
Ответ дляЯ погнала
Нікуда не треба йти, вони самі переведуть. І не ЗА 10 днів, а ДО 10-ти. Це може бути і 2-3 дні. Відкривайте рахунок.
Пишу_граммотно!• 21 августа 2024
Ответ дляОсьминожко
Та ну. Я відкривала фоп і собі, і допомагала колегам. Там же все просто і нема ніяких пасток. Для податків користуюся Таксером.
Пишу_граммотно!• 21 августа 2024
Ответ дляФорс мажор
Або навіть в той же день.
В податкову не треба, треба відкрити рахунок в зручному для вас банку.
Осьминожко• 21 августа 2024
Ответ дляПишу_граммотно!
Все просто, все зрозуміло, нема ніяких пасток. Податківці без робити не залишаться. Потрібно кимось наповнювати бюджет
.
Пишу_граммотно!• 21 августа 2024
Ответ дляОсьминожко
.
Ну да, і в школах дітей спеціально погано вчать, щоб потім ті не могли розібратися з елементарними процедурами. ’Кругом враги’(с)
Форс мажор• 21 августа 2024
Ответ дляОсьминожко
Не з наступного місяца, а протягом 10-ти днів.
Осьминожко• 21 августа 2024
То ви ще багато чого не знаєте. Даже консультанти на гарячій лінії податкової помиляються, бухгалтери помиляються, юристи. Плюс запровадження РРО де взагалі жах, багато спірних моментів. Бухгалтери за голову хапаються. А я, напевно, просто так сиджу і штампую ІПК, щоб податківці офіційно прояснили деякі моменти. Напевно, просто так кажуть, що спрощенка це вже зовсім не спрощенка.
А Вам все зрозуміло, все просто. Ну і добре. Напевно всі дурні, а Ви розумна. І я такая була в перші 2-3 роки своєї роботи з ФОП. Здавалося що все розумію, що все легко. зареєструвала ФОП і працюю, заробляю. Можливо, це просто я така, намагаюся досконально розібратись, щоб все було на 100% вірно. А дехто працює як тяп-ляп і так піде, будуть проблеми - буду рішати.
Бажаю Вам успіхів.
Осьминожко• 21 августа 2024
І зараз людині ,яка тільки відкрила ФОП, кажуть що все просто, все зрозуміло. Це жах ...
Пишу_граммотно!• 22 августа 2024
Я ФОП з 2016 проблем не було і нема. Сподіваюся, і надалі не буде. Але якщо я й зроблю помилку, то це буде тільки моя відповідальність, а не податкової, яка підступно створює пастки.
І вам на все добре.