Борода• 21 августа 2024

У дитини набрякає гомілкова кісточка через 2 місяці після перелому

Що це може бути?Дитина почала вже ходити,трохи ще шкульгає.Але чому набрякає кісточка?До лікаря аж 18.09!!!Ми не в Україні.
Снегопадка• 21 августа 2024
Берегите ребёнка, пусть лишний раз не ходит!
У меня после перелома даже через год, при повышенной нагрузке, на следующее утро начинала болеть кость (и отёк).
Прошло полностью через 2 года - и я уже 10 раз забыла о переломе.
Здоровья вашему ребёнку!
автор Борода • 21 августа 2024
Ответ дляСнегопадка
Здоровья вашему ребёнку!
Спасибо большое. Надеюсь отёк появляется из-за того,что она начала больше ходить.
Цвіпканя• 21 августа 2024
Застой лимфы. Нужно движение , массажи
автор Борода • 21 августа 2024
Ответ дляЦвіпканя
Застой лимфы. Нужно движение , массажи
Только закончили курс физиотерапии.И ходить она начала сама.Мне кажется,когда она не ходила,а я её в коляске возила,и то так не отекала ножка.
Бідося• 21 августа 2024
В сина таке, вже 2 роки, робили мрт, лігаментопатія зв´язки
Як виявилось, були травмовані ще й зв´язки крім кістки, а рентген звісно це не показав
автор Борода • 22 августа 2024
Ответ дляБідося
І що з цим робити?Воно пройде з часом чи так і буде ?
Бідося• 22 августа 2024
Ответ дляБорода
Я не знаю( один ортопед сказав чекати, другий вскривати суглоб і заново перешивати, але мені не подобається така ідея, шукаю третього