фрау Гітта• 21 августа 2024
Если бы у вас не было денег
Предположим , если бы у вас не было денег на развлечения, на вкусняшки и прочее , что дает удовольствие. Как бы вы отдыхали, чем себя ублажали , без средств ?
То есть минимум на жизнь есть, но это только на существование
Перша леді колгоспу• 21 августа 2024
Ответ дляБойова
Та какие сейчас развлечения...
Люди продолжают жить
Ноу коммент• 21 августа 2024
Я на це і так не витрачаюсь. Організовую собі міні-мандрівки по місту на місцях, де природа, по області, влаштовую соло-танці, малюю аквареллю, граю в шахи або з компом, або з людиною, спорт на вулиці, спостерігаю за птахами, якщо на природі, читаю, співаю, граю на піаніно врешті решт або на барабані і т.д.
Многабукв, бо знаю толк у таких розвагах вже )
Язикувата Хвеська• 21 августа 2024
Перша леді колгоспу• 21 августа 2024
Искала бы разные дешевые варианты. Я особо и сейчас не шикую, пытаюсь искать дешевые варианты жилья для отдыха, дешевые билеты на концерт, акции в магазинах. Вот, завтра пойду на концерт Волканова- цена билета 250 грн. Считаю это не дорого.
Твоя подружайка• 21 августа 2024
У меня примерно так и есть. На вкусняшки деньги есть, но мне их нельзя по здоровью.
Гуляю, любуюсь природой. Смотрю фильмы, сериалы.
Читаю книги, бумажные, библиотеки у нас бесплатны, там полно всего интересного, новинок в том числе.
Перша леді колгоспу• 21 августа 2024
Ответ дляЯзикувата Хвеська
Ось.
20 грн і 20 хв, а радості - куди там тому Версалю)
Це з чого?
Язикувата Хвеська• 21 августа 2024
Ответ дляПерша леді колгоспу
Це з чого?
Це деруни. З картоплі.
Твоя подружайка• 21 августа 2024
Ответ дляЯзикувата Хвеська
Це деруни. З картоплі.
Спасибо! Сто лет не ела, как-то забыла про них. В ближайший выходной приготовлю)
Дівчина заглядєніє• 21 августа 2024
Ответ дляКапуста Маша
Как все бедные: секс и телевизор
А богатые сексом не занимаются?
Лиса Патрикевна• 21 августа 2024
Ответ дляКрошка Енот
У мене нема грошей. Розважаюсь на Порадниці
Та ну. Сюда порой зайдёшь и последние силы отсосут. Но вот парадокс: все рано сюда прусь, как муха на варенье. Зачем? Сама не знаю.
Путающаяся• 21 августа 2024
Від їжі я не залежу, можу спокійно їсти саме просте. Хоча звісно від смачного не відмовлюсь якщо є можливість.
Задоволення мені доставляють звичайні прогулянки пішки по парку, по набережній, навіть просто по алеї проспекту можу гуляти
Путающаяся• 21 августа 2024
Ответ дляКокосиха
сериалы
блины с маслом
кефир с вареньем
блины с маслом
кефир с вареньем
Навіщо кефір псувати. Варіння краще для млинців залишити
Путающаяся• 21 августа 2024
Ответ дляСИРЕЛИ
ой, дранички ! поповзу мабуть на кухню.
Серйозно? Майже дванадцята, а ви деруни смажити будете? Ото ви чокнута пташка
Путающаяся• 21 августа 2024
Ответ дляСИРЕЛИ
та я ними вже й повечеряла другий раз. а що робити, як фото побачила та й пропала... ще й сметана була, свого часу чекала.
Ні, я на такі подвиги не здатна. Намагаюсь згадати що я на вечерю їла. А! Згадала. Котлета та салат. А потім поки гуляли, то ще зайшли з чоловіком та дитиною в кафе морозиво поїли
Кокосиха• 21 августа 2024
Ответ дляПутающаяся
Бо люблю солодкий питний йогрут))
а магазинний некорисний
Ответ дляПутающаяся
я як голодна то й не засну. щось треба в рота перед сном кинуть. поки що не товста, то можу дозволити. а там видно буде.