Редисочка• 22 августа 2024
Підліток, дуже важко
Донька, скоро 13, поведінка просто жахлива, як діяти?
Тумба-юмба• 22 августа 2024
Пережить только. У меня сын до сих пор вспоминаю это ужас.
Было все. От нежелание убирать и серьги в ухе без моего разрешения до забивания на учебу ради работы
Фокус-Покус• 22 августа 2024
14,5 роки, дуже і дуже важко. Все вона знає краще (на її думку), грубить, прирікається...
Коленная ложечка• 22 августа 2024
Набраться терпения, автор. Будьте немного мудрее. Договаривайтесь
Міряю від одиниці• 22 августа 2024
14 буде в листопаді. Це просто якийсь капець. Завжди всим незадоволений, все не так. Вже не знаю де брати терпіння.
Коко На Страже• 22 августа 2024
Ответ дляТумба-юмба
Не, нужно пока не поздно к психологу. Я так думала, что пережить. Уже 17, все как снежный ком,все хуже и хуже. А от помощи уже категорически отказывается, в 12 бы ещё пошла к психологу
Тумба-юмба• 22 августа 2024
Ответ дляКоко На Страже
Ну у нас относительно нормализовалось уже. Уже в универе во всю.
Аноним Советчик• 22 августа 2024
В сраку целовали, вои и пожинайте. Сами таких бусинок себе навыращивали
Я Головна• 22 августа 2024
Ответ дляПузата Хата
Тролі вже ліняться бодай якусь історію вигадати
Ви забули ще додати, що треба виховувати як слід.
Тумба-юмба• 22 августа 2024
Ответ дляКоко На Страже
От всего буйного подросткового возраста у него осталось только по серьге в ухе, он бы и их снял, но его девушке нравятся
Указка• 22 августа 2024
Однозначно не треба думати, що це пройде саме. Я б зверталась до психолога, щоб допоміг. Хоча б вивести дитину на розмову про причини невдоволення, про супротив правилам, про обов´язки в родині. Зазвичай саме ці теми тригерять підлітків. Але потрібно шукати саме свого спеціаліста.
Пузата Хата• 22 августа 2024
Ответ дляЯ Головна
Нічого я не забула
Наступного разу можна взагалі написати тільки ’підліток’, а далі порадниці самі тему розів’ють
Я Головна• 22 августа 2024
Ответ дляАноним Советчик
А у вас ідеальні діти?
Кондуктор трамвая• 22 августа 2024
Ответ дляФокус-Покус
Ми на прийомі у психолога.
Дочка: мама і така, і сяка, і взагалі вона лише те й робить, що мене бісить.
Психолог: ну це нормально, тобі ж 16, так і має бути.
:)
Кондуктор трамвая• 22 августа 2024
Ответ дляКоко На Страже
Знаєте, психолог може допомогти вам зрозуміти і коригувати гострі кути, але він не буде переконувати вашу дитину вчитися чи вас поважати і любити. Якщо дитина не збирається над собою працювати, ніякий психолог їй не допоможе.
Нашли в капусте• 22 августа 2024
У вересні буде 14.
Донька.
Жах якийсь просто.
Грубить, кричить, не слухає, скриває все
Дикун з дикуна, капець просто. В кімнаті постійний безлад.
Мені дуже важко, вже вже трохи звикла
Донька.
Жах якийсь просто.
Мені дуже важко, вже вже трохи звикла
Небалувана Галя• 22 августа 2024
Ответ дляТумба-юмба
у меня с дочкой тоже все нормально, а к психологу она бы и не пошла. Всего то года 3 на вулкане. Но я спокойно относилась к покраскам, бардаку, ненормальной гигиене и тд. Сейчас все супер
Гл. Амурная• 22 августа 2024
Ответ дляПузата Хата
А хтось взагалі звертає увагу, що автора і немає в темі?
Він слухає, не заважайте
Небалувана Галя• 22 августа 2024
Ответ дляЯ Головна
А у вас ідеальні діти?
не, это просто эксперты по всему
Кондуктор трамвая• 22 августа 2024
Ответ дляПузата Хата
Нам це нецікаво, ми свої проблеми обговорюємо :)
Пузата Хата• 22 августа 2024
Ответ дляКондуктор трамвая
А автор заробляє на вас
Туфли в чешуе• 22 августа 2024
Ответ дляПузата Хата
А автор заробляє на вас
Багато заробив? Спробуйте і ви
Коко На Страже• 22 августа 2024
Ответ дляКондуктор трамвая
Мені то зрозуміло, але і їй допоможе розібратися в собі. Я не писала про те, що психолог має навчити поважати. Але от дивина, дитина поважає батьків, цілеспрямована, все в неї виходить, а потім бац і все з ніг на голову, і дитина не справляється сама з цим станом. Задача психолога в тому, щоб достукатися до дитини і дати їй можливість зрозуміти свій стан, а також допомогти ним керувати
Тумба-юмба• 22 августа 2024
Ответ дляПузата Хата
Он должен отвечать сразу? В чем проблема если ответит через полдня?
Заюшка_хозяюшка• 22 августа 2024
Любить ни смотря ни на что.
Говорить об этом. Хвалить.
Всё проходит. И пубертантный период тоже.
Говорить об этом. Хвалить.
Кондуктор трамвая• 22 августа 2024
Ответ дляКоко На Страже
А ви пропонували? Моя дочка із задоволенням ходить і до психолога, і до психіатра зі своїми особистими проблемами. Запропонуйте їй онлайн - це лайт варіант.
Редисочка
• 22 августа 2024
Ответ дляФокус-Покус
Так само, а ще телефон, погана компанія,
Фокус-Покус• 22 августа 2024
Ответ дляКондуктор трамвая
Ми на прийомі у психолога.
:)
А як мамі триматися, психолог не сказала))?