Непогодка• 22 августа 2024

По слідах вчорашньої теми. У мене теж син пітніє коли спить

Йому 12 років. В квартирі жара 27-30 ціле літо. Кожної ночі подушка мокра, голова і шия. Решту тіла нормальне.
Може варто щось обстежити? Чи це може бути варіантом норми? Каде коли спить то йому не жарко. Але голова мокра все літо.
Здавали по інших питаннях пакет аналізів, там і цукор і деякі інші і загальний аналіз крові , все в нормі.
Це нормально? Чи все ж вартує обстежити? Брали довідку до школи , то лікар сказала можна подавати вітамін д3. Але син і так приймає д3. Тоді лікар каже що тоді все ок, просто жара цього літа і все.
Чи справді це все нормально чи все ж вартує кудись сходити з цим?
УраганнаЯ• 22 августа 2024
жара, потому и потеет
Тихомандражная• 22 августа 2024
Для підлітка нормально
Як раз пітнітм починають в цьому віці
А з аналізів можна здати на вітамін Д
Аналіз називається вітамін Д 25 ОН

У доньки знижений навіть на прийомі вітаміна Д, збільшили дозу - прийшов в норму.
автор Непогодка • 22 августа 2024
Ответ дляТихомандражная
Для підлітка нормально
Як раз пітнітм починають в цьому віці
А з аналізів можна здати на вітамін Д
Аналіз називається вітамін Д 25 ОН

Коли здавали аналізи десь місяць тому то був 34 показник. Приймає зараз дощу 2000
автор Непогодка • 22 августа 2024
Ответ дляТихомандражная
Для підлітка нормально
Як раз пітнітм починають в цьому віці
А з аналізів можна здати на вітамін Д
Аналіз називається вітамін Д 25 ОН

Він пахнути ( під пахвами) почав вже давніше, користується безпечним дезодорантом без алюмінію. Але щоб так пітніти , щось мене то насторожило
Вам телефонограмма• 22 августа 2024
А на подушке наволочка обычная ситцевая? Не синтетика? Спит под простыней без одеяла?
автор Непогодка • 22 августа 2024
Ответ дляВам телефонограмма
Під простинькою. Ну подушка звичайна, який наповнювач , чесно не знаю, але такий що можна прати в машинці, наволочка звичайна сатинова. Але він де б не спав, така ситуація, в на яких подушках
Добра, коли сита!• 22 августа 2024
По-перше, жарко. По-друге, у дітей і підлітків часто пітніє голова уві сні, це варіант норми, пов´язано з дозріванням вегетативної нервової системи. З віком може пройти.
автор Непогодка • 22 августа 2024
Ответ дляДобра, коли сита!
О,, дякую. Але маю іншого сина в нього такого немає, він не пітніє, хоча волосся в нього суттєво довше і більше
Добра, коли сита!• 22 августа 2024
Ответ дляНепогодка
Це особливість нервової системи. Або, якщо не пройде з часом - то просто у деяких людей є гіпергідроз голови та обличчя (завжди ця зона сильно пітніє). Але це не є якимось розладом.
автор Непогодка • 22 августа 2024
Ответ дляДобра, коли сита!
Дякую. Здоров´я вам і рідним
Добра, коли сита!• 22 августа 2024
Ответ дляНепогодка
Дякую. Здоров´я вам і рідним
Навзаєм
автор Непогодка • 22 августа 2024
Ответ дляДобра, коли сита!
Навзаєм
Дякую