Ковбой Хагис• 23 августа 2024
Що послухати для покращення розмовної української?
Не завжди можу швидко згадати правильне слово.
Ковбой Хагис
• 23 августа 2024
Ответ дляЗ вишневого садка
Читати, читати і ще раз читати. Лише так.
Не можу читати. Тому й запитую. Цікавить грамотна і не надто проста література, яка містить достатній словарний запас, дозволяючий відповісти на складне питання під час устної бесіди без вживання російських слів.
Їжак в панчохах• 23 августа 2024
Ответ дляКовбой Хагис
Які саме?
Які вам подобаються,смаки різні, раджу Дена Брауна це подобається всім, детектив якийсь не нудний, сучасний, шукай чи є на укр •Автостопом по галактикі° не згадаю автора, але твір легендарний, це кумедні пригоди фантастичні, вам сподобається
Ковбой Хагис
• 23 августа 2024
Ответ дляЇжак в панчохах
Подобається класика, філософія, публіцистика, історія, геологія, етнологія, зоологія. Спробую Автостопом по Галактиці послухати. Дякую!
Ковбой Хагис
• 23 августа 2024
Ответ дляGvenna
Не допоможе, думаю. Тільки говорити з носіями)))
Це було б ідеально, але серед моїх знайомих у всіх рівень знання мови приблизно такий, як у мене(((
Їжак в панчохах• 23 августа 2024
Ответ дляКовбой Хагис
Герман Гессе: Степной Волк.Єдина філософська книжка яка приємно вразила мене, не нудна але зрозуміти її не легко, люблю літературу яка дає мізкам відпочити, може сподобатися Пауло Коельйо: Алхімік. Це простіша робота, але дуже філософська в ній сенсу більше ніж сторінок
Їжак в панчохах• 23 августа 2024
Ответ дляGvenna
Якраз тільки книги допоможуть, в повсякденному житті використовують не так багато слів, люди рідко стараться сказати якусь вражаючу насищену репліку, як Фаріон
Трусиковед• 23 августа 2024
Ответ дляКовбой Хагис
В каком смысле не можете читать? У вас слабое зрение?
Лучше книг ничего не изобрели ещё.
Стриптизерка• 23 августа 2024
Ответ дляКовбой Хагис
закончила школу еще при Яныке. школы были україномовні, не смотря на то, что жила в русскоговорящем регионе.
так вот, преподавание было отличное, так как нужно было сдавать экзамен по укр.языку. Благодарна школе за знания, потом и универу. вцелом легко говорю на украинском. Если б не школа, то не смогла б.
Ковбой Хагис
• 23 августа 2024
Ответ дляТрусиковед
Лучше книг ничего не изобрели ещё.
Так, не можна навантажувати очі. Є аудіокниги, я щось слухаю, але помітно краще поки не стало.
Ковбой Хагис
• 23 августа 2024
Ответ дляСтриптизерка
Ви молодець. В побуті у мене нормальна українська. Прийнятна. А під час роботи в розмові з клієнтами не вистачає словарного запасу, підставляю схожі за значенням слова, або російські, і це проблема.