Ку ка ку ка ку• 23 августа 2024

Возможно ли научится кроить и шить по курсам онлайн?

tarveldy• 23 августа 2024
Так

Svitlo_• 23 августа 2024
Якщо є вроджений талант. А так, щось елементарне пошиєте.
Дюймовочка• 23 августа 2024
Так, я так колись по Бурді вчилась.
Вчилась викройки міняти, перероблювати. По інструкції до машинки стежкам всяким.
Шила і просте щось типу спідниці, але й сарафани, сукні, піджаки.
автор Ку ка ку ка ку • 23 августа 2024
Ответ дляДюймовочка
Так, я так колись по Бурді вчилась.
А зараз?
Svitlo_• 23 августа 2024
Ответ дляДюймовочка
Так, я так колись по Бурді вчилась.
Моя старша сестра теж по Бурді навчилась. Я ж кажу, якщо є вроджені здібності - то так.
Svitlo_• 23 августа 2024
Ответ дляКу ка ку ка ку
А зараз?
Для себе такі люди шиють, щоб шили і самі кроїли на замовлення, я не зустрічала.
Дюймовочка• 23 августа 2024
Ответ дляКу ка ку ка ку
А зараз?
Зараз можу, машинка є, але немає потреби. Шию костюми своїм дітям на виступи. Але це рідко.

Дюймовочка• 23 августа 2024
Ответ дляSvitlo_
Та немає в мене вродженого.
В школі вчителька ледь голку навчила тримати. Сварилась. Але навчила все ж таки. Тобто початок був в школі, коли вчили азам вручну. Не виходило зовсім.

А потім часи такі були, що купити нічого не можна було, бо зарплата у батьків раз в пів року. Іынуса у мене нестандартна - худюща, стегна вузькі, а груди великі. Талії немає. Тоді на таких не шили.
Дісталась в спадок швейна машинка звичайна з одною строчкою. Почала щось перешивати. Потім Бурду десь знайшла. Точно по викройці щось пошила зі старого чогось. Так і вчилась.
Життя заставило.
Дюймовочка• 23 августа 2024
Ответ дляSvitlo_
Моя подруга так має вже своє ательє.
Починала як я. Професійно нічого не закінчувала.
Але лише одну її таку знаю. От в неї талант. Вона людину бачить в одразу розуміє що і як їй краще зробити.
автор Ку ка ку ка ку • 23 августа 2024
Ответ дляДюймовочка
Моя подруга так має вже своє ательє.
Цікаво подивитися на речі. У неї нема сторінки в інсті?
Seehund• 23 августа 2024
Ответ дляSvitlo_
Никаких талантов особых не надо, просто делать все внимательно и последовательно, это же не моделирование.))
Дюймовочка• 23 августа 2024
Ответ дляКу ка ку ка ку
Принаймні я про неї не знаю, про сторінку
Апель-синка• 23 августа 2024
Я бы не смогла, я не по этим делам просто. Мне проще гвоздь забить и лампочку вкрутить, чем строчку на машинке сделать, у меня в школе они всегда кривые были. Учительнице не удалось меня научить, хотя она и не особо пыталась, только за кривые строчки оценки плохие ставила. Приходилось просить кого-то сделать вместо себя нормально.
Моя подружка их делала отлично, поэтому чаще всего она себе и мне строчила )))
Svitlo_• 23 августа 2024
Ответ дляSeehund
Цікаво, чого після професійного училища максимум 20% шиють, а кроять самі - ще менший відсоток, якщо талантів не потрібно?
Seehund• 23 августа 2024
Ответ дляSvitlo_
Откуда такая статистика? Я сама научилась шить и кроить, чай не бином Ньютона.))
parele• 23 августа 2024
Да, можно. Я училась по Бурде и учебнику для профучилищ.
Потом прошла курсы кройки, но тогда интернета ещё не было, сейчас всего этого на ютубе валом.
Чорт і Шо• 23 августа 2024
Ответ дляSvitlo_
а почему после универов идут работать не поспециальности?
Svitlo_• 23 августа 2024
Ответ дляЧорт і Шо
бо немає нахилів схильності до цієї професії.
Подвійна веселка• 23 августа 2024
Да. Подружка училась на онлайн курсах пошива нижнего белья. Суперские бюстгальтеры и трусы разные шьёт. Это она для себя только, так как наши продаваки часто очень говнокачество продают и за дорого.

Подвійна веселка• 23 августа 2024
Ответ дляparele
Вау. Покажите хоть несколько своих работ, очень интересно, полюбуется талантами
Майор Медуза• 23 августа 2024
Ответ дляSvitlo_
Потому что идут учиться туда куда смогли поступить-со швейным часто так
У меня так сестра с подругой отучились ,абы куда то поступить
А вот моя одноклассница шьет на продажу
Я училась шить сама +ходила на кружок швейный . Принципе шила себе в школьные годы юбки ,шорты . Но сейчас как то не тянет к этому .
То есть нужно еще желание !
автор Ку ка ку ка ку • 23 августа 2024
Ответ дляПодвійна веселка
В Украине? Не подскажите что за курсы она проходила?
Svitlo_• 23 августа 2024
Ответ дляМайор Медуза
А вот моя одноклассница шьет на продажу
То есть нужно еще желание !
Шиття - це мистецтво. Є талант - роботи вау. Немає - ну ми бачимо результати з одеських, харьківських і хмельницьких підвалів. А так да - пряму юпку всі пошиють і по курсам онлайн.
Майор Медуза• 23 августа 2024
Ответ дляSvitlo_
Юпка
Вы уже в дебри пошли ,талант ,искусство . Мы не про дизайнера рассуждаем
Не обязательно нужны работы -ВАУ! Чаще всего нужно просто сшить обыденную вещь из готовой выкройки . Для этого не талант нужен ,а желание и терпение
И да ,по курсам и юбку не все пошьют
Доктор Хаос• 23 августа 2024
Для дизайнера талант потрібен. Це без сумнівів. Але навчитися грамотно кроїти та шити можна і по курсам, і по книжкам, і по навчальним відео. Головне мотивація !
Слава Українi• 23 августа 2024
Ответ дляSvitlo_
Спідниця. Або юБка.
Svitlo_• 23 августа 2024
Ответ дляСлава Українi
Спідниця. Або юБка.
Дякую. Щоб я без вас робила.
Scarlet-flower• 23 августа 2024
Це для Вас, я якраз позавчора заповнила анкету і мені вже написали, заповнюйте і Ви)))

Коли: 9-12 вересня
Де: Вінниця, Україна
Курс шиття та кравецтва
Мета – дати учасникам безоплатне практичне навчання для здобуття професії швачки або кравця, підвищити рівень професійності та забезпечити можливість стажування та працевлаштування
Портрет учасників:
👉🏼 Люди, які мріють стати швачками або кравцями
👉🏼 Кандидати, готові до інтенсивного навчання та роботи з різними тканинами
В програмі:
👉🏼 Практичне навчання від досвідчених викладачів провідних ательє Вінниці
👉🏼 Вивчення сучасних технік шиття та моделювання одягу
👉🏼 Оволодіння навичками роботи з різними типами тканин і матеріалів
👉🏼 Сертифікат про завершення курсу
👉🏼 Гарантоване стажування та працевлаштування в кращих компаніях Вінницької області

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScTW_Mmyg...
Благоуханочка• 23 августа 2024
я почала шити сама з класу 8. Одяг з бурди, сумки-рюкзаки сама шила, розробляла. Всі не вірили що то я сама шила. Потім вже дітям шила по Ottobre -закачала (набагато більше подобається, чим бурда). Тепер тканини і фкрнітура дорогі, речі в магазинах дешеві, майже не шию, хіба плаття дитині на випускний, або костюм новорічний.
ЕлькиПальки• 23 августа 2024
Тоже в свое время по бурде училась. И по книжкам типа ’кройка и шитье’. И тоже из-за нестандартной фигуры) Шила себе многое, моделировала по фигуре, потому что стандартные выкройки из бурды не всегда подходили.
Вообще - ничего сложного, если есть желание, хоть немного пространственного воображения и руки не совсем уж из попы.
Онлайн точно можно научиться.