Амелі на мілені• 23 августа 2024
Купила телефон, не хочу говорит на работе
Купила новый телефон. Не особо хочу говорить на работе. В кабинете нас несколько человек. Что бы вы сказали, если увидят.
Амелі на мілені
• 23 августа 2024
Ответ дляКвітка папороті
Ну, и ещё сильнее можно дальше прибедняться, типа теперь долг отдавать....
И буду звездой шуток про айфон у кредит.
Бокс-орун• 23 августа 2024
Рано чи пізно, кожен купує собі новий телефон. Або у вас якісь навʼязливі думки на рахунок вашого місця в житті оточуючих, або ви знаходитись в такому змііному кублі, що десь конкретно налажали по життю, і тепер відпрацьовуєте карму.
очки_ннадо• 24 августа 2024
Ответ дляАмелі на мілені
Я тоже не замечаю. Но и не хочу лишних вопросов. Я иногда «прибедняюсь». А тут с новым тел пришла.
Скажіть що старий зламався, і це екстрена покупка була. Це якщо спитають.