ОбережнаЯ• 24 августа 2024
Чи важлива для успішного чоловіка фігура жінки. Щоб йому було не стидно
Для такого що може собі все дозволити
Чи він буде терпіти зайву вагу жінки?
Влітку часто виїжджають до басейнів корпоратив на природі.. всі ту жінку бачать, і навіть в купальнику
Чоловік бізнесмен. Слідкує за собою, постійно в спорті. Жінка жиром заплила, все труситься, тіло дрябле
Цікава ваша думка
Чи він буде терпіти зайву вагу жінки?
Цікава ваша думка
Пэрисхилтонша• 24 августа 2024
Ответ дляSo_so
Деньги дают свободу. В том числе свободу от необходимости придерживаться неких обозначенных стандартов.
В том числе и выбор женщин с красивыми фигурами