Вмію заміряти найкраще• 24 августа 2024

Я чоловік і не люблю коли мені роблять мінет

Хоча друзі-чоловіки по розповідях всі його люблять і їхні партнерки регулярно його їм роблять.

Я відчуваю себе через це якимось "нетиповим". А чи є серед ваших чоловіків такі як я?
НаБалКоніХодять• 24 августа 2024
Мой нормальный. Делают - любит, не делают - любит другое. Я почти не делаю ибо это игра в одни ворота, нет у меня ни желания ни времени

Лепешечка• 24 августа 2024
Ответ дляВмію заміряти найкраще
Фізичні відчуття, висока чутливість і коли роблять не дуже приємно, скоріше дискомфортно. Хоча один раз оргазм від нього був з теперішньою дівчиною, але цього дуже важко досягти і задоволегня від процесу небагато.

Думаю у багатьох жінок така ж ситуація з кунілінгусом.
Ясно...
А куни любите делать?
НаБалКоніХодять• 24 августа 2024
Ответ дляВмію заміряти найкраще
Ой не знаю, на ДОУ вас кожен другий там перепощує. А багато хто і сам пише. Тільки ви всі думаєте, що то жінка.
Дайте ссылку на Доу где советчиц полощут
автор Вмію заміряти найкраще • 24 августа 2024
Ответ дляЛепешечка
Ясно...
А куни любите делать?
Це так, в теперішніх стосунках досить часто. Але були в мене партнерки які це не любили також.
НаБалКоніХодять• 24 августа 2024
Ответ дляВмію заміряти найкраще

Нет, то просто неумехи делают так куни. С нормальным партнером все хорошо было.
Парова машина• 24 августа 2024
У меня было 2 партнера которые не любили, ну не страшно в принципе, хотя я это дело люблю))
Ответ дляНаБалКоніХодять
В Гуглі можете пошукати по сайту, там періодично випливають люди, які тут сидять - найчастіше теми про стосунки і як знайти дівчину. Точно пам´ятаю що тут сидить хлопець з Австралії під ніком на ДОУ Donald Trump

Грибной_Дождик• 24 августа 2024
Ответ дляЛика-прилипка
Кидстаф, эт продавалка, а форум, эт советчица
Kidstaff це сайт, а порадниця це розділ на цьому сайті. Де можна було раніше пораду отримати по розміру одягу для дитини, про годування, виховання, садочки і все таке.
Коли почав функціонувати сайт були біти і мами, зараз ті дітки вже дорослі підлітки, а мами 40+. От і отримуємо на сьогодні хто зна що, ще і якісь мужичьонки з своїми п/сюнами заходять
Грибной_Дождик• 24 августа 2024
Ответ дляВмію заміряти найкраще
Я по секрету скажу, що тут чоловіків більше ніж ви всі думаєте. У вашого форуму купа фанатів наприклад серед програмістів і вони ваші теми на ДОУ частенько обговорюють.
Головне щоб тютюньчики свої ночами не смикали на наші теми
НаБалКоніХодять• 24 августа 2024
Ответ дляВмію заміряти найкраще
Мне лень искать)) думала может у вас есть интересная инфа
НаБалКоніХодять• 24 августа 2024
Ответ дляГрибной_Дождик
На тютюнчики пофиг, не пофиг что дети могут прочитать…
ЯниЯ• 24 августа 2024
Ну то озвучите це партнерці і не партеся. Більшість видихне з полегшенням))
Лика-прилипка• 24 августа 2024
Ответ дляГрибной_Дождик
Поэтому я и написала, что давно не мамский. Та и так интереснее, если бы не троли, то вообще топ было.
А что же по вашему кидстаф, если не продавалка?
Незламна• 24 августа 2024
Ответ дляВмію заміряти найкраще
Краще би мінет любили, чесне слово 😅
Кусачая Я• 24 августа 2024
Ответ дляВмію заміряти найкраще
Так чого час на коментар потратили, нічого робити?
Потому что это женский форум.
Здесь мужчины не пишут ничего. А те кто пишет - гомики. Нам их мнение неинтересно.
Ответ дляКусачая Я
Потому что это женский форум.
Та я бачу як нє інтєєсно, уже два коментаря висрали)
Ответ дляЯниЯ
Ну вона знає) просто цікаво як у інших
Кракадэ• 24 августа 2024
Ответ дляВмію заміряти найкраще
Ну вона знає) просто цікаво як у інших
не был бы моим мужем , мне не нравился только по одному поводу, не умел
Девальвация• 24 августа 2024
Ответ дляВмію заміряти найкраще

А я женщина и не могу делать минет . У меня очень високий порог рвотного рефлекса , перед походом к лору - пью противорвотное , а к стоматологу сутки не ем , даже не пью воду и все равно это муки адские . Но мне повезло со вторым мужем , он не любит минет именно из за этих ощущений , как вы рассказываете . И кунилингус мне абсолютно не нравится , но у нас есть другая совместная забава , которую мы обожаем )). Мне кажеться значение минета и куни значительно преувеличено , особенно здесь на Советчице .
Ответ дляДевальвация
Отож. Це все через порно і соцмережі
Кракадэ• 24 августа 2024
Ответ дляВмію заміряти найкраще
Отож. Це все через порно і соцмережі
Эмануэль кается в 70 -х снят ,и в Анжелике хорошо описаны
в с какого скрепа?
Неробименінерви• 24 августа 2024
Ответ дляВмію заміряти найкраще
почему я на доу такого не встречала? но я правда только специальные темы читаю, всякую ересь нет. но в темах про библиотеки для мл и подобных не встречала упоминаний советчицы
Ответ дляНеробименінерви
Статті по МЛ читаєте, а запустити в гуглі команду ’kidstaff site:dou.ua’ не можете
Всех в сад• 24 августа 2024
Блин,а я обожаю его делать и я девушка . Вкусно блин .
Неробименінерви• 24 августа 2024
Ответ дляВмію заміряти найкраще
не ’не могу’, а ’нахер оно мне всралось’ читать про советчицу на доу. это вы утверждаете, что там дохрена упоминаний, я вот не встречала случайно, значит, не так уж и дохрена