Вмію заміряти найкраще• 24 августа 2024
Я чоловік і не люблю коли мені роблять мінет
Хоча друзі-чоловіки по розповідях всі його люблять і їхні партнерки регулярно його їм роблять.
Я відчуваю себе через це якимось "нетиповим". А чи є серед ваших чоловіків такі як я?
НаБалКоніХодять• 24 августа 2024
Мой нормальный. Делают - любит, не делают - любит другое. Я почти не делаю ибо это игра в одни ворота, нет у меня ни желания ни времени
Лепешечка• 24 августа 2024
Ответ дляВмію заміряти найкраще
Фізичні відчуття, висока чутливість і коли роблять не дуже приємно, скоріше дискомфортно. Хоча один раз оргазм від нього був з теперішньою дівчиною, але цього дуже важко досягти і задоволегня від процесу небагато.
Думаю у багатьох жінок така ж ситуація з кунілінгусом.
Ясно...
А куни любите делать?
НаБалКоніХодять• 24 августа 2024
Ответ дляВмію заміряти найкраще
Ой не знаю, на ДОУ вас кожен другий там перепощує. А багато хто і сам пише. Тільки ви всі думаєте, що то жінка.
Дайте ссылку на Доу где советчиц полощут
Вмію заміряти найкраще
• 24 августа 2024
Ответ дляЛепешечка
Ясно...
А куни любите делать?
Це так, в теперішніх стосунках досить часто. Але були в мене партнерки які це не любили також.
НаБалКоніХодять• 24 августа 2024
Ответ дляВмію заміряти найкраще
Нет, то просто неумехи делают так куни. С нормальным партнером все хорошо было.
Парова машина• 24 августа 2024
У меня было 2 партнера которые не любили, ну не страшно в принципе, хотя я это дело люблю))
Вмію заміряти найкраще
• 24 августа 2024
Ответ дляНаБалКоніХодять
В Гуглі можете пошукати по сайту, там періодично випливають люди, які тут сидять - найчастіше теми про стосунки і як знайти дівчину. Точно пам´ятаю що тут сидить хлопець з Австралії під ніком на ДОУ Donald Trump
Грибной_Дождик• 24 августа 2024
Ответ дляЛика-прилипка
Кидстаф, эт продавалка, а форум, эт советчица
Kidstaff це сайт, а порадниця це розділ на цьому сайті. Де можна було раніше пораду отримати по розміру одягу для дитини, про годування, виховання, садочки і все таке.
Коли почав функціонувати сайт були біти і мами, зараз ті дітки вже дорослі підлітки, а мами 40+. От і отримуємо на сьогодні хто зна що, ще і якісь мужичьонки з своїми п/сюнами заходять
Грибной_Дождик• 24 августа 2024
Ответ дляВмію заміряти найкраще
Я по секрету скажу, що тут чоловіків більше ніж ви всі думаєте. У вашого форуму купа фанатів наприклад серед програмістів і вони ваші теми на ДОУ частенько обговорюють.
Головне щоб тютюньчики свої ночами не смикали на наші теми
НаБалКоніХодять• 24 августа 2024
Ответ дляВмію заміряти найкраще
Мне лень искать)) думала может у вас есть интересная инфа
НаБалКоніХодять• 24 августа 2024
Ответ дляГрибной_Дождик
На тютюнчики пофиг, не пофиг что дети могут прочитать…
ЯниЯ• 24 августа 2024
Ну то озвучите це партнерці і не партеся. Більшість видихне з полегшенням))
Лика-прилипка• 24 августа 2024
Ответ дляГрибной_Дождик
Поэтому я и написала, что давно не мамский. Та и так интереснее, если бы не троли, то вообще топ было.
А что же по вашему кидстаф, если не продавалка?
Кусачая Я• 24 августа 2024
Ответ дляВмію заміряти найкраще
Так чого час на коментар потратили, нічого робити?
Потому что это женский форум.
Здесь мужчины не пишут ничего. А те кто пишет - гомики. Нам их мнение неинтересно.
Вмію заміряти найкраще
• 24 августа 2024
Ответ дляКусачая Я
Потому что это женский форум.
Та я бачу як нє інтєєсно, уже два коментаря висрали)
Вмію заміряти найкраще
• 24 августа 2024
Ответ дляЯниЯ
Ну вона знає) просто цікаво як у інших
Кракадэ• 24 августа 2024
Ответ дляВмію заміряти найкраще
Ну вона знає) просто цікаво як у інших
не был бы моим мужем , мне не нравился только по одному поводу, не умел
Девальвация• 24 августа 2024
Ответ дляВмію заміряти найкраще
А я женщина и не могу делать минет . У меня очень високий порог рвотного рефлекса , перед походом к лору - пью противорвотное , а к стоматологу сутки не ем , даже не пью воду и все равно это муки адские . Но мне повезло со вторым мужем , он не любит минет именно из за этих ощущений , как вы рассказываете . И кунилингус мне абсолютно не нравится , но у нас есть другая совместная забава , которую мы обожаем )). Мне кажеться значение минета и куни значительно преувеличено , особенно здесь на Советчице .
Вмію заміряти найкраще
• 24 августа 2024
Ответ дляДевальвация
Отож. Це все через порно і соцмережі
Кракадэ• 24 августа 2024
Ответ дляВмію заміряти найкраще
Отож. Це все через порно і соцмережі
Эмануэль кается в 70 -х снят ,и в Анжелике хорошо описаны
в с какого скрепа?
Неробименінерви• 24 августа 2024
Ответ дляВмію заміряти найкраще
почему я на доу такого не встречала? но я правда только специальные темы читаю, всякую ересь нет. но в темах про библиотеки для мл и подобных не встречала упоминаний советчицы
Вмію заміряти найкраще
• 24 августа 2024
Ответ дляНеробименінерви
Статті по МЛ читаєте, а запустити в гуглі команду ’kidstaff site:dou.ua’ не можете
Неробименінерви• 24 августа 2024
Ответ дляВмію заміряти найкраще
не ’не могу’, а ’нахер оно мне всралось’ читать про советчицу на доу. это вы утверждаете, что там дохрена упоминаний, я вот не встречала случайно, значит, не так уж и дохрена