Вмію заміряти найкраще• 24 августа 2024
Я чоловік і не люблю коли мені роблять мінет
Хоча друзі-чоловіки по розповідях всі його люблять і їхні партнерки регулярно його їм роблять.
Я відчуваю себе через це якимось "нетиповим". А чи є серед ваших чоловіків такі як я?
Вмію заміряти найкраще
• 24 августа 2024
Ответ дляГрамотний хвіст
Чесно, пофиг на ваши чувства
Так чого час на коментар потратили, нічого робити?
Грибной_Дождик• 24 августа 2024
Чоловік, що робимо на мамському/дитячому форумі. Ти вже не як всі, якщо зранку суботу тут це пишеш
Вмію заміряти найкраще
• 24 августа 2024
Ответ дляГрибной_Дождик
Я ж і не доказую, що як усі) по моєму сентимент був якраз навпаки
Лика-прилипка• 24 августа 2024
Ответ дляГрибной_Дождик
Уже давно он не мамский) а детский и не был никогда
Грибной_Дождик• 24 августа 2024
Ответ дляЛика-прилипка
Kidstaff тому мабуть що ніколи дитячим не був🤔
Чудо в декрете• 24 августа 2024
Ответ дляЛика-прилипка
Тролячий вже давно
Вмію заміряти найкраще
• 24 августа 2024
Я по секрету скажу, що тут чоловіків більше ніж ви всі думаєте. У вашого форуму купа фанатів наприклад серед програмістів і вони ваші теми на ДОУ частенько обговорюють.
Г@Л@В@ломка• 24 августа 2024
Ответ дляГрибной_Дождик
Лучше и не скажешь))) вообще мужчина сидящий на советчице - это уже нетипичный мужчина)
Лика-прилипка• 24 августа 2024
Ответ дляГрибной_Дождик
Кидстаф, эт продавалка, а форум, эт советчица
Вмію заміряти найкраще
• 24 августа 2024
Ответ дляГ@Л@В@ломка
Ой не знаю, на ДОУ вас кожен другий там перепощує. А багато хто і сам пише. Тільки ви всі думаєте, що то жінка.
Чудо в декрете• 24 августа 2024
Ответ дляВмію заміряти найкраще
По секрету?
Лика-прилипка• 24 августа 2024
Ответ дляВмію заміряти найкраще
Я недавно узнала, что коллега тут сидит. Сказал, что любит тролить. Жаль, что много тролей, поэтому и активность сайта падает.
Автор, не нравится минет и не нравится. Я, например, куни не люблю
Вмію заміряти найкраще
• 24 августа 2024
Ответ дляЛика-прилипка
Ну от у мене тема якраз серйозна, правда на трохи пікантну тему. А тут уже налетіло петросянів, що змагаються у ннсмішних жартах)
Почемучечка• 24 августа 2024
Ответ дляВмію заміряти найкраще
Навіть не знаю, ким краще бути- жінкою, яка пише тролячі теми, чи чоловіком, який сидить на жіночому форумі, пише як жінка та розповідає «секрети»…
Г@Л@В@ломка• 24 августа 2024
Ответ дляВмію заміряти найкраще
У меня муж в айти и 90% окружения) м никогда от них не слышала даже слово «советчица». Не представляю что они такой фигней занимаются) может то «нетипичные» у вас и в окружении
Вмію заміряти найкраще
• 24 августа 2024
Ответ дляПочемучечка
Я особисто перший раз написав. До цього був в режимі читання. Було дуже цікаво зануритись у жіночий світ і подивитися що у тьоток в головах.
Вмію заміряти найкраще
• 24 августа 2024
Ответ дляГ@Л@В@ломка
Ну то він вам каже, що не слишал. Ви ж бачите яке тут зразу обесцінювання, що мужик сидить на цьому форумі. Ось вони і не признаються. Я своїй дівчині теж не кажу нічого.
Почемучечка• 24 августа 2024
Ответ дляВмію заміряти найкраще
Та канєшно ж перший😂
У вас же,тролів, кожен раз перший
Чудо в декрете• 24 августа 2024
Ответ дляВмію заміряти найкраще
Ваш стиль дуже впізнаваємий, ви часто тут тролите, пані
Завжди недо...• 24 августа 2024
Сейчас Вам расскажут,что Вы любите,просто Вам как надо не делали)))))
Чудо в декрете• 24 августа 2024
Ответ дляВмію заміряти найкраще
#етомояпєрваятєма
Лепешечка• 24 августа 2024
А почему не любите? Именно физические ощущения не те, или психологически неприятно?
Вмію заміряти найкраще
• 24 августа 2024
Ответ дляЗавжди недо...
Удалено администрацией...
Вмію заміряти найкраще
• 24 августа 2024
Ответ дляЛепешечка
Фізичні відчуття, висока чутливість і коли роблять не дуже приємно, скоріше дискомфортно. Хоча один раз оргазм від нього був з теперішньою дівчиною, але цього дуже важко досягти і задоволегня від процесу небагато.
Думаю у багатьох жінок така ж ситуація з кунілінгусом.