Дуб береза• 24 августа 2024

Який колір плитки найкращий для ванни?

Який оптимальний для догляду? Який є найгірший?
Кто крайний?• 24 августа 2024
Найгірше білий, і чорний темний. Ще від якості плитки залежить.

Українська зірочка• 24 августа 2024
Хуже темного ничего нет
Не цілуюсь з бодуна• 24 августа 2024
Світлий, рябенький
Prervana• 24 августа 2024
Черный это хана. Идеально белый с черными швами. И а-ля деревянный пол. Черная сантехника - по желанию, иногда оправдана для стиля

Вот, практичнее ещё ничего наверное не придумали
BLUE_SKY• 24 августа 2024
світло бежекий якийсь
світлий щоб менше розводи було видно
в мене темносиній і це жах
Лукава_Кiшка• 24 августа 2024
В мене сірий, ідеально, можна не надраювати.
a.ostroverh• 24 августа 2024
Я довольна своими)
На полу матовая, и изначально ’убитая и пошарпанная’ плитка
На стенах с эффектом акварели, тоже отлично
Кто крайний?• 24 августа 2024
Краще всього класти в ванній плитку великого розміру. Її як правило кладуть без швів.а також брати гладку поверхню без рельєфу.
Позаземний розум• 24 августа 2024
Светлый беж в цяточки - на таком никогда не видно ни потёков от воды и налета жёлтого, ни грязи на кухонном фартуке.

Белый - заманаешься чистить. Черный - то мрак, видно все потёки от воды и пена оседающая от шампуня.

Серо-бежевый ещё неплохо себя показал.

Вообще плитку надо брать цветов грязи и мыльных обмылков, водного налета

Не зацілована• 24 августа 2024
У мене колір кави з молоком - жодних нарікань
Я_не_аноним_100%• 24 августа 2024
У мене фіолетова. Багатьом подобається. Але іноді хотілось би якусь сіру,
Безпорадна Кроко• 24 августа 2024
Под дерево,идеально
Белый и синий ужас
Диверсификация• 24 августа 2024
Я обрала бєжевєньку. Вона така нейтральна, що її і не помічаєш. Заходиш у ванну, робиш свої справи і нічого не перетягує на себе увагу. Але це не з розряду модний ремонт, просто практичний. Для акценту одна стіна в джунглях
Диверсификация• 24 августа 2024
Ось так, на стінах 2 види, з гладкою поверхнею і структурною.
автор Дуб береза • 24 августа 2024
Ответ дляЛукава_Кiшка
Світлий?
Лукава_Кiшка• 24 августа 2024
Ответ дляДуб береза
Світлий?
Так