Скорая помощь• 24 августа 2024
Що мають робити військові під час війни
Відверто- не хотіла цю тему чіпати, але ж. Бачу ´ героїв´ щодня. Пенсіонерів із ´ малою´ пенсією , і тут у темах це питання підіймають. А нах... ми їх спонсорували 30 років незалежності????
P.S. під анонімом виключно для отримання різних думок
Ответ дляtanysha777
Удалено администрацией...
В частині чоловіка військові пенсіонери, яких мобілізували(а багато самі прийшли в перші дні) так само ходять в ротації, як і інші.
І ці військові, які утримувались 30 років, виконували свої обов´язки ці роки і вийшли на законну пенсію. І їх також мобілізують.
LiliaBella• 24 августа 2024
Ответ дляtetnes
Звідки у вас статистика, що вони в більшості не воюють?
Потому что у людей глаза есть.
И видят их в тылу, имеют таких среди родни/знакомых.
LiliaBella• 24 августа 2024
Ответ дляВот Она Я
Автор, вы странная. Реально. Почему в этой прекрасной стране всегда интересно как у других, но никогда не хочется взглянуть на себя?
У меня вот родственник военный пенсионер. Ушел в 20 году. 2 инсульта. Только благодаря его жене и наличию денег, он не инвалид лежачий и не овощ. Причем если вы его встретите на улице, с виду обычный мужчина, ну прихрамывает немного.
Второй - друг семьи, тоже на пенсии. Всю жизнь с псориазом((В тяжелой форме. как он служил я понятия не имею. Дослужил до полковника и ушел. Работает.
Это все к тому, что вы понятия не имеете кто и почему, где сидит.
При чем тут взглянуть на себя, если автор не кадровый военный?
Военный от слова война.
А им очень удобно было быть военными в мирное время.
А теперь они воевать не хотят.
В том числе военные пенсионеры.
Почему других до 60 лет мобилизуют,а их нет?
Военный от слова война.
А теперь они воевать не хотят.
В том числе военные пенсионеры.
LiliaBella• 24 августа 2024
Ответ дляТам все розмивчато
Да прям там. Что у нас зарплату из бюджета только военные получали?
Все пользуются одинаковым перечнем оснований не попасть под мобилизацию. Что военные, что не военные.
Класс.
А зачем тогда они были военными?
Ответ дляLiliaBella
Да конечно.
Почему их полно в тылу?
Жрут,пьют, ходят в кафе рестораны,по магазинам,катаются на хороших машинах.
А для фронта вечно клянчат на автивки.
Почему их полно в тылу?
А для фронта вечно клянчат на автивки.
А військові повинні свої власні авто віддати на фронт?
І звідки ви знаєте де був цей військовий вчора і де буде завтра?
LiliaBella• 24 августа 2024
Ответ дляIrrren_com
Ваши друзья возможно и греют попу. Здесь кроме меня много отписавшихся девочек. Еще раз муж моей подруги военный погиб в январе этого года. Воевал с сахаром до 19 временами, с осколком в ноге, который невозможно было достать и с последствиями контузии
Ну и?он же был военный.
LiliaBella• 24 августа 2024
Ответ дляVA 11
Неправда. Товариш мого чоловіка полковник, 58 років, вже три рази був на нулі. На початку війни пішов в ТРО. Прийшов у відпустку і на днях знов їде. Хоча і здоров´я не дуже. (
Тро во всех городах сидит на месте.
Туда шли , чтобы
1. Не мобилизовали
2.деньги
3.Оружие
Туда шли , чтобы
1. Не мобилизовали
2.деньги
3.Оружие
LiliaBella• 24 августа 2024
Ответ длякосмея
А у нас прям жирували військові?
І нічого не робили ці роки?
Не жировали?
Неужели?
Почему тогда десятилетиями там сидели,и с места их было не сдвинуть?
Хорошо было сидеть в штабах, военкоматах,военных частях, получать льготы,квартиры,взятки?
Неужели?
tanysha777• 24 августа 2024
Ответ дляtetnes
Удалено администрацией...
Ответ дляLiliaBella
Не жировали?
Неужели?
Чоловік служить 25:років ніяких квартир взяток не отримував.
Логотип з 2014
tanysha777• 24 августа 2024
Ответ длякосмея
Та ні
То українці останню сорочку мають віддавати
tanysha777• 24 августа 2024
Ответ длякосмея
Логотип з 2014
Розкажіть краще, практично з перших вуст, чи знали військові про напад?
Як готувались?
Як відносились до політики пєрєстать стрєлять і взагалі до скорочення обороноздатності країни?
Як готувались?
tanysha777• 24 августа 2024
Ответ дляtetnes
То б то статистики у вас нема, то ви просто сидячи за кордоном відосики дивитися поки в нас друзі гинуть?
Саме так
Розраховую на вашу статистику, в вас вона точно є
Звёздонька• 24 августа 2024
Ответ дляСкорая помощь
Автор знає про що каже, на жаль(
Маю чоловіка військового пенсіонера, з літа 2022 року має перелам хребта отримав в бою, після цього був і в Бахмуті взимку 2022-2023, та на запорізькому напрямку. Має звання підполковника, справжній , бойовий, який разом з хлопцями на завданні перший йде. Нагороджений орденом Богдана Хмельницького указом президента, а також зброєю від ГУР МО та НГУ.
Нащо ви його всі роки незалежності утримували? Та в нього навіть житла від міністерства оборони не було. Тільки з початком війни та постійне перебування на нулі нарешті дало можливість придбати житло. Ось так ви утримували. Усе життя з усіх друзів ми були самі «лохі», бо чоловік військовий.
То давайте витирайте далі ноги.
Ответ дляvasilisa-l
Щодо багатодітних батьків, то я б враховувала вік дітей.
Бо за кордон батько трьох підлітків, одному з яких 17 років, тікає за кордон. А батько двох новонароджених двійнят іде воювати, і нікого не хвилює як мама сама справляється, особливо коли ще й ВПО, та живе не в себе вдома
Я знаю багато військових багатодітних чи з дітьми з інвалідністю . Вони мали право звільнитися, але служать.
Ответ дляtetnes
Они с муженьком напару не спят, не едят, а страдают с телефонами в руках за всеми оставшимися в Украине мужчинами.
Еще и знают про все оттуда лучше всех. Бо, опять же, с телефонами в руках и в видосиках.
LiliaBella• 24 августа 2024
Ответ дляЗвёздонька
То давайте витирайте далі ноги.
Удалено администрацией...
Звёздонька• 24 августа 2024
Ответ длякосмея
Чім українець відрізняється від військового українця?
Чи військовий повинен віддати все, що в нього є , включаючи життя, а інші десь там збоку і їх це не стосується?
Так, саме так усі думають. Якщо на нулі, то котики, як тільки приїхав до дому, то обурюються , а чого це він вдома, він воювати повинен. І так усім … що у нього з здоров’ям, бо зовнішнє є руки і ноги, то вперед. А то що він на крапельницях кожні 3 місяці і не звільняється тому що «там мої хлопці я так жити не зможу», то це нікого не цікавить.
Ответ дляLiliaBella
Потому что у людей глаза есть.
Знаєте от ми приїхали в нове місто і сусіди дуже агресивно ставилися, бо чоловік військовий і часто його бачили вдома
В от зараз, через більше року відношення дуже змінилося, бо знають в чому полягає його служба.
Ответ дляЗвёздонька
Не всі так думають, а тільки ’альтернативно’ думаюча вата. Не звертайте уваги.
Ответ дляLiliaBella
Военный от слова война.
А теперь они воевать не хотят.
В том числе военные пенсионеры.
Военный от слова война.
А теперь они воевать не хотят.
В том числе военные пенсионеры.
Військових пенсіонерів також мобілізують.
LiliaBella• 24 августа 2024
Ответ дляЗвёздонька
Он сам выбрал эту профессию
LiliaBella• 24 августа 2024
Ответ длякосмея
Действительно, удивительно,в тылу.
Когда гражданских с улиц гребут.