Скорая помощь• 24 августа 2024

Що мають робити військові під час війни

Відверто- не хотіла цю тему чіпати, але ж. Бачу ´ героїв´ щодня. Пенсіонерів із ´ малою´ пенсією , і тут у темах це питання підіймають. А нах... ми їх спонсорували 30 років незалежності????
P.S. під анонімом виключно для отримання різних думок
tanysha777• 25 августа 2024
Ответ дляvasilisa-l
Була підписана в декількох групах українців за кордоном, наприклад в Німеччині, Чехії. Потім заради експерименту додалась в українські групи інших країн. Скрізь йде неймовірна протиукраїнська агітація. Витрачаються чималі ресурси на антиукраїнську пропаганду. Тому, якраз ті хто сидять за кордоном, несуть найбільш дику херню.
Хоча і в Києві чую від деяких проросійську муть, це означає що Україна програє в інформаційній війні
Дуже шкода, що вас не можна покарати за відверту брехню
Ставте і далі сердечки прихильникам януковича, а тепер і його послідовнику по знищенню України

vasilisa-l• 25 августа 2024
Ответ дляtanysha777
У вас бояришнік забродив???
космея• 25 августа 2024
Ответ дляtanysha777
Я теж, уявляєте
З двома дітьми, двома котами і батьком в інвалідному кріслі
Місяць будинок трусило, бо Буча буквально через ліс
І все через те, що хтось спокійно спостерігав, як розмірковувати укріплення і будували дороги для рашистів
Напевно забули, кому присягу давали
І чому ви спокійно спостерігали, як розміновували укріплення?
Чому не вийшли на майдан?
Nat-li• 25 августа 2024
Ответ дляvasilisa-l
По моим наблюдениям, некоторые особо упоротые шоколапки уже хуже кацапов стали.
vasilisa-l• 25 августа 2024
Ответ дляNat-li
Эти больше в ФБ с зелёными бодаются
Никак не выяснят кто из них больше любит страну
промокашка• 25 августа 2024
Ответ дляХочу в БАНю
45-летних военных и полицейских призывают.
У нас знакомый летчик , ему точно за 50 , уже под 60 гле то , с первых дней на передовой , безвылазно
tanysha777• 25 августа 2024
Космея, ашотакоє?
Не витримала?
То не став мені тупі запитання- прекрасно знаєш, як виходили з акціями ні капітуляції, поки деякі мріяли сайтісь пасрєдінє
А тепер дітей гоните на вірну загибель , замість бугаїв з тцк

Popeye the Sailor• 25 августа 2024
Ответ дляtanysha777
Космея, ашотакоє?
Не витримала?
Це така місцева забава - всіх , хто щось ,,не те,, говорить в блок і своєю командою однодумців обсмоктувати власні єдиновірні лозунги
tanysha777• 25 августа 2024
Ответ дляvasilisa-l
У вас бояришнік забродив???
Вам видніше, може не треба брати просрочку в пятьорочкє?

Подобається таке відношення?
Задумайтесь, кому і що ви кажете
А головне, кого підтримуєте
tanysha777• 25 августа 2024
Ответ дляPopeye the Sailor
Удалено администрацией...
космея• 25 августа 2024
Ответ дляtanysha777
Космея, ашотакоє?
Не витримала?
Конкретно я гоню дітей на війну і загибель? Чи кадрові військові, які воюють з 2014?
Ти виходила на акції і де?
Бо я виходила в Херсоні.
космея• 25 августа 2024
Ответ дляtanysha777

Подобається таке відношення?
Задумайтесь, кому і що ви кажете
А головне, кого підтримуєте
Не влада і командування ?
Прості військові, які захищають країну?
tanysha777• 25 августа 2024
Ответ длякосмея
Ти виходила на акції і де?
Бо я виходила в Херсоні.
А шо в Херсоні за акції були?
Так, я виходила в Києві, починаючи з майдану, якщо для тебе це щось вартує
tanysha777• 25 августа 2024
Ответ длякосмея
Не влада і командування ?
Прості військові, які захищають країну?
Удалено администрацией...
космея• 25 августа 2024
Ответ дляtanysha777
А шо в Херсоні за акції були?
Акція проти росії, якщо ти не в курсі.
космея• 25 августа 2024
Ответ дляtanysha777
Удалено администрацией...
chaechka_• 25 августа 2024
Ответ дляВ гости звали?
Думаю, что автор про 45 летних военных, которые вышли на пенсию и теперь спокойно ходят по улицам, а тцк гребут гражданских всех подряд
Есть такие,которые и в 35 пошли и по 15 штук пенсии получают.Не понимаю почему их не призывают
LiliaBella• 25 августа 2024
Ответ длякосмея
Сьогодні в тилу , а завтра не в тилу.
Да щас
tanysha777• 25 августа 2024
Аааа, так то вже пізно
Треба було думати в 2019, кого військові обирали головнокомандувачем
А потім, виходити на протести, коли закривали ракетні програми, скорочували фінансування армії, коли відводили війська з земель, які тут же займали рашисти
Коли розміновували укріплення, врешті решт
А зараз,, коли крадуть безбожно у військових насамперед?

Але як і чим думати, коли серед військових всі тіі ж 73% - це дійсно був шок

Блокуй вже назавжди, нема кому відповідати, все рівно не дійде
набридли

LiliaBella• 25 августа 2024
Ответ дляЗвёздонька
Так і є. І ця професія законодавче дає змогу йти на пенсію в 40+ років. А мобілізують їх лише на посади які відповідають ВОСу та званню. І це ніяк не окоп. Вас не влаштовує? Кого ще не влаштовує? Так що ж усі не пішли у військові 25-30 років тому??? Там не життя , там рай. Але ні. Усі хотіли заробляти, відпочивати, бути вільними, ніхто не хотів служити.
Ось зараз у ДСНС теж умови гімно И заробітна плата завжди була гімно. Їм що, теж усім звільнитися? Чи їх все влаштовує? Чи там люди за покликанням? Але з ким я спілкуюся….. Боже, хай усі ці …. ідуть з країни і ніколи не повертаються
видно жену кадрового военного.
Воевать должны все, кроме самих военных.
А то у них лапки,они устали,и за не та,и здоровье не то .
Про уехать из страны,да с удовольствием, пусть границы откроют всем.
И тогда увидите, сколько останется
LiliaBella• 25 августа 2024
Ответ длякосмея
І тому, що він обрав цю професію, то він повинен все віддати, що в нього є?
А почему другие должны отдать жизнь??
LiliaBella• 25 августа 2024
Ответ дляЗвёздонька
Кстати,у вас взрослый сын.
Уже воюет,или тоже в кадровые военные пошел,которых нельзя в окоп?

Даже заскринила ваше сообщение,где сказано,что кадровых военных нельзя в окоп.
LiliaBella• 25 августа 2024
Ответ дляЗвёздонька
Кого примушують? Вони виконують військовий обовʼязок. Ті хто пішли в військові вузи це офіцери і вони повʼязали своє життя з військовою справою, військовою наукою. Ті хто не йшов, вони по закону мобілізаційний резерв. На нас напала сусідня країна, по закону цивільні підлягають мобілізації як рядовий склад. Що не так? Хотіли бути офіцерами, так чого до вузів не йшли???? Офіцери на своїх місяцях , рядові на своїх. Потрібно буде мобілізувати пенсіонерів офіцерів, мобілізують. Як би вас тут не вивертало вони не підуть на нуль, вони не на те навчені і як ви тут пишете утримувались державою.
Ваш сын уже рядовой в окопе?
LiliaBella• 25 августа 2024
Ответ дляЗвёздонька
Я в тилу, уявляєте? В тилу теж потрібно працювати комусь. Так є і буде. І на пенсію будуть уходити після 25 років, і ви як платники податків за це все будете платити, бо ці закони як раз і соблюдають
Это шедевр.
Воевать не будете,а за хотите.
LiliaBella• 25 августа 2024
Ответ дляЗвёздонька
Мені подобається, що коли немає аргументів, починаються агресивні випади)
Якось до великої війни я шукала навіть тут дівчину до нас в частину, з мене тільки посміялися, що на такі умови ніхто не піде, а тут ви усі про зручності якісь говорите) не пишіть мені більше. З нашого діалогу я виходжу явно переможцем))))

Ну і головне, щоб до моєї пенсії вам не прийшлось російською розмовляти з таким відношенням до військових.
Кадровых военных никогда не уважали.
Сейчас тем более.
LiliaBella• 25 августа 2024
Ответ дляPopeye the Sailor
Така ви кумедна пані) агресивні випади, якщо шукаєте, то вам потрібно свої меседжі відфільтрувати. Там на будь-який смак.
А ви на такі умови у свою вч всією родиною пішли за покликом серця?
Ну і головне - я мов знаю чимало. І до справжніх військових ставлюсь із повагою. Але до чого тут саме ви?! Загадка… тільки тішитесь своїми неймовірними досягненнями і планами на майбутнє - ,, Я в тилу, уявляєте? В тилу теж потрібно працювати комусь. Так є і буде. І на пенсію будуть уходити після 25 років, і ви як платники податків за це все будете платити, бо ці закони як раз і соблюдають,,
У нее что ни сообщение,то шедевр.
*В окопы не пойдем,на ноль не пойдем,а вы нам будете платить ’.
LiliaBella• 25 августа 2024
космея• 25 августа 2024
Ответ дляLiliaBella
А почему другие должны отдать жизнь??
А військові не гинуть?
tanysha777• 25 августа 2024
Ответ дляLiliaBella
К сожалению, смешного мало
Такие же заявления у министра МВД, что полицейские не готовились стрелять по врагу, их для другого готовили и не нужно требовать их мобилизации

А конца и края этому не видно и гибнут именно гражданские
LiliaBella• 25 августа 2024
Ответ длякосмея
А військові не гинуть?
Почти нет.
В основном, гражданские,насильно мобилизованные.
Которых наловили кадровые военные.