Скорая помощь• 24 августа 2024
Що мають робити військові під час війни
Відверто- не хотіла цю тему чіпати, але ж. Бачу ´ героїв´ щодня. Пенсіонерів із ´ малою´ пенсією , і тут у темах це питання підіймають. А нах... ми їх спонсорували 30 років незалежності????
P.S. під анонімом виключно для отримання різних думок
Труп нареченої• 25 августа 2024
Ответ дляLiliaBella
от через таких звьозд терпіти не можу всіх оцих пузатих тиловиків нахлєбніків
LiliaBella• 25 августа 2024
Ответ дляtanysha777
К сожалению, смешного мало
Такие же заявления у министра МВД, что полицейские не готовились стрелять по врагу, их для другого готовили и не нужно требовать их мобилизации
А конца и края этому не видно и гибнут именно гражданские
Ну да, хорошо они для себя отмазки придумывают.
Можно подумать,слесари,повара,парикмахеры ,водители,сталевары готовились по врагу стрелять.
Ответ дляtanysha777
Аааа, так то вже пізно
Треба було думати в 2019, кого військові обирали головнокомандувачем
А потім, виходити на протести, коли закривали ракетні програми, скорочували фінансування армії, коли відводили війська з земель, які тут же займали рашисти
Коли розміновували укріплення, врешті решт
А зараз,, коли крадуть безбожно у військових насамперед?
Але як і чим думати, коли серед військових всі тіі ж 73% - це дійсно був шок
Блокуй вже назавжди, нема кому відповідати, все рівно не дійде
набридли
Все з вами ясно винні у всьому військові, а інші мільйони громадян мимо проходили. І прямо військових 73% і лише вони обирали президента.
Кількість військових на 2021 рік я думаю ви знаєте.
А ви в курсі, що у військових за виход на протести кримінальна відповідальність?
LiliaBella• 25 августа 2024
Ответ дляТруп нареченої
Это да,что интересно,они действительно пузатые, большинство.
vasilisa-l• 25 августа 2024
Ответ дляtanysha777
Вам видніше, може не треба брати просрочку в пятьорочкє?
Подобається таке відношення?
Задумайтесь, кому і що ви кажете
А головне, кого підтримуєте
Подобається таке відношення?
Задумайтесь, кому і що ви кажете
А головне, кого підтримуєте
Кого я точно ніколи не підтримувала, то це вату. Незважаючи на її паспорт, мову спілкування і багато інших факторів
tanysha777• 25 августа 2024
Ответ длякосмея
А є відповідальність за виконання злочинних наказів?
До речі, як так сталося в Херсоні?
Ваша особиста оцінка
До речі, як так сталося в Херсоні?
Ваша особиста оцінка
Popeye the Sailor• 25 августа 2024
Ответ дляLiliaBella
У нее что ни сообщение,то шедевр.
*В окопы не пойдем,на ноль не пойдем,а вы нам будете платить ’.
Да, эта амазонка очень забавная) еще и победителем себя считает, даже тут - на форуме🤡🫠
Popeye the Sailor• 25 августа 2024
Ответ дляtanysha777
Свиня, яка давала присягу і є дійсним ухилянтом, так як сидить, розваливши кахунаси в студії на кріслі, а не безпосередньо в точці зіткнення, відкрито погрожує цивільним. І таких медійних провладних ,,військових,, зараз сила силенна. І найстрашніше - в них серед населення є поціновувачі - люди, які споживають контент і не здатні самостійно мислити і аналізувати. Чим це все закінчиться, страшно уявити.
Popeye the Sailor• 25 августа 2024
Ответ дляvasilisa-l
Лозунг пречудовий. Але давайте може трохи конкретики?
vasilisa-l• 25 августа 2024
Ответ дляPopeye the Sailor
Якої саме? Якщо людина обирає країну, (не плутати країну і владою), то мені з нею нема про що говорити
Ответ дляLiliaBella
Тро во всех городах сидит на месте.
Туда шли , чтобы
1. Не мобилизовали
2.деньги
3.Оружие
Туда шли , чтобы
1. Не мобилизовали
2.деньги
3.Оружие
Что-то курите? На каком месте ТРО? Они все уже давно на нуле.
И в силу возраста, заболевания и звания, человек бы сидел дома на попе ровно. А он воюет, за таких как Вы.
tanysha777• 25 августа 2024
Ответ дляPopeye the Sailor
Та
Мы вже спостерігаємо провладних савєтчіц
Ну, якщо українці не прийдуть до.тями, то нічим добрим це не скінчиться
Popeye the Sailor• 25 августа 2024
Ответ дляvasilisa-l
Нічого не зрозуміло
LiliaBella• 25 августа 2024
Ответ дляVA 11
Не смешите
Ответ дляАноним с кешбеком
Я вважаю , що професійні військові, в тому числі до 60 років, мабть бути на війні, а не в тилу сидіти з папірцями чи на песії, а тим часом молоді хлопці та чоловіки без профільної освіти та досвіду їх дупи прикривають.
Мой папа военный пенсионер , ему 65. Благодаря службе подорвал здоровье, сейчас передвигается с двумя палками. Продолжает работать в НИИ Минобороны, что-то разрабатывают для ЗСУ.
Мы всю жизнь жили по каким-то лесам, полям, военным городкам, общежитиям, переезжая с места на место. Мать не могла сделать карьеру и выходила на работу «куда есть» , мы дети - тоже не особо развились в военных городках (кружков досуга, модных школ Английского не было, как у детей в городах)
Так что не завидуйте , если не знаете внутренней «кухни» службы
Ах да, и если б вы не «кормили» их 30 лет, Украина продержалась бы семь дней, как Грузия? Что думаете?
Помню как в 2000-х годах в и в КВН и в анекдотах постоянно говорили о тупости украинской армии (не исключено что это была русская информационна война)
И в первый же день войны все гражданские - спасите помогите военные. И они пошли и делали что могли
Ответ дляПриснитсяЖЕ
Логичнее сначала брать с опытом, а не юристов, айтишников, менеджеров. Разве нет?
Не логичнее. Вы рассуждаете как гражданский. С точки зрения военной системы , военный специалист, на подготовку которого ушло от 5 лет - более ценная единица, чем юрист или айтишник без опыта. Поэтому кадровые не на передовой, потому что они делают много другой работы, которую вы не видите. Стратегия, разведка и прочее и прочее. Юристы и айтишники это исполнительная единица.
Это система , там не думают эмоциями , как гражданские