Пупуговка• 24 августа 2024
Допоміжіть знайти сумку
Знаю лише що це огляд сумок з італійської фабрики, якої саме не відомо, в нас таких ніде не зустрічала, можливо ви бачили, або знаєте Баєра хто привозить сумки з Італії)
Хочу барабульки• 24 августа 2024
жуть какая... но если Вам Bottega Veneta - то там дорого - как деу матис примерно
Марафетчица• 24 августа 2024
Ответ дляХочу барабульки
Ну яка Ботега, на фон погляньте
Мона Лиза• 24 августа 2024
У lovandbag виглядають пристойніше (зі схожих, з таким плетінням теж), гляньте, це наші роблять.
Пупуговка
• 24 августа 2024
Ответ дляХочу барабульки
Це не Bottega, це ж очевидно
Пупуговка
• 24 августа 2024
Ответ дляМона Лиза
Дякую, я знаю, але у них чекати зараз сумку близько пів року((
бибизяна• 24 августа 2024
Ответ дляХочу барабульки
Сумка як сумка, нормальна. Прямо ’жуть ’
Пупуговка
• 24 августа 2024
Ответ дляВоздух в банке
Это рынок. Обычный итальянский рынок. С ценой 10-15е.
То ви знаєте як з цього ринку придбати?
Джавеліна• 25 августа 2024
Ответ дляПупуговка
То ви знаєте як з цього ринку придбати?
На Алике полно
Весёлая морковка• 25 августа 2024
Я не знаю звідки ці сумки, но коли бачу в інсті рекламу аля італійських шкіряних сумок по 1500 грн то мені погано стає. Кожен магазин з китайським ширпотребом під шкіру позиціонує свій товар як італійський.