Фляшунька• 25 августа 2024
Страх перед комахами
Коли бачу бджіл, ос, джмелів - тікаю і кричу.
А з шершнями взагалі, я одразу стаю червона і теж не знаю куди себе подіти
Ви боїтеся комах?
Результат:
вже голосів:
20 (71.43%)
Не боюся
6 (21.43%)
Боюся
2 (7.14%)
Панічно боюся
я Кукарача• 25 августа 2024
Не панично, но боюсь ос и пчел.
А остальных насекомых просто не люблю, мне они неприятны. Вот мышек да, люблю, но не насекомых)
Фляшунька
• 25 августа 2024
Ответ дляя Кукарача
Не панично, но боюсь ос и пчел.
А шершнів та джмелів боїтесь?
я Кукарача• 25 августа 2024
Ответ дляФляшунька
А шершнів та джмелів боїтесь?
Конечно. Просто я их редко вижу - ос и пчел чаще
Фляшунька
• 25 августа 2024
Ответ дляя Кукарача
Я бджіл ще й нічого, а ос боюсь дужче, тому що вони можуть вкусити безліч разів
я Кукарача• 25 августа 2024
Ответ дляГоспожа Белладонна
Пауки топ 😃
Я их боюсь - всегда кажется, что они могут оказаться ядовитыми, хотя знаю, что большинство неядовитые. И ещё неприятно думать о том, что ночью они могут по мне ползать (((
_Alekssandra_• 25 августа 2024
Насекомых не люблю, даже бабочек. Особенно боюсь пауков. Сейчас уже не так истерически, а раньше если паук на двери будет сидеть, то не зайду/не выйду.
С шершнями пришлось пару раз иметь дело в помещении. Приходилось убивать(((
Госпожа Белладонна• 25 августа 2024
Ответ дляя Кукарача
И я. Они сами по себе отвратительно выглядят(((
Та_все_ок_будет• 25 августа 2024
Не боюся. Я щоліта на дачі яблука на вулиці чищу в промисловтх масштабах, оси прямо на руки сідають :) кусали пару разів, коли я їх ненароком придавлювала. Олну випила з компотом і та вкусила мене за язик.
Бджолам і шершням я чомусь нецікава.
Та_все_ок_будет• 25 августа 2024
Ответ дляtarveldy
Жуки, для мене вони кошмар, найстрашніше ведмедка
Вона реально некрасива, але людиною не цікавиться. Ви ж не риєте землю руками, а лопатою.
Вишня на торті• 25 августа 2024
Ответ дляТа_все_ок_будет
Бджолам і шершням я чомусь нецікава.
І що було з язиком?
Та_все_ок_будет• 25 августа 2024
Ответ дляВишня на торті
Слизні та черваки — найбільша гидота.
Да, слимаки ще те випробування. У нас розвелися великі коричневі по 20 см, у нас в літньому душі є спеціальний ковшик для них, спочатку збираєш по стінкам врожаї слимаків, а потім миєшся :)
Вишня на торті• 25 августа 2024
Ответ дляТа_все_ок_будет
Боже, який жах, я б не змогла й зайти
Та_все_ок_будет• 25 августа 2024
Ответ дляВишня на торті
І що було з язиком?
Опух. Говорила як п´яна добу, а потім ще 2 тижні язик болів при говорінні і ковтанні, але вже некритично. Першу годину побігла до сусідів, щоб вони за смою посоідкували, раптом почну задихатися, але пронесло.
Та_все_ок_будет• 25 августа 2024
Ответ дляВишня на торті
Боже, який жах, я б не змогла й зайти
Ну митися ж треба. А голою на городі якось незручно перед сусідами :)
Вишня на торті• 25 августа 2024
Ответ дляТа_все_ок_будет
Оце ви смілива! )
Та_все_ок_будет• 25 августа 2024
Ответ дляВишня на торті
Оце ви смілива! )
У мене просто виходу іншого нема.
ЦібаФу• 25 августа 2024
Не боюсь. Мухи і таргани гидотні, а бджоли, оси. Чого їх боятись. Головне не чіпати. А шершнів я взагалі мабуть не бачила ніколи, а може не звертала уваги.
Фляшунька
• 25 августа 2024
Ответ дляtarveldy
Шершнів і варто боятися, а джмелів чого?
Тому що вони кусаються.
Також я павуків боюся, колись як побачила біля лавочки на дачі чорну вдову, так годину туди не підходила
Фляшунька
• 25 августа 2024
Ответ дляТа_все_ок_будет
У мене не опухають укуси бджіл і ос взагалі, лише місце укусу видно.
А я всеодно боюся тоді цієї дуже і те що можу померти.
Не знаю чому я така дурна
Та_все_ок_будет• 25 августа 2024
Ответ дляФляшунька
Не знаю чому я така дурна
Померти складно, а от серйозну алергію з гормональними уколами заробити просто. Мого чоловіка багато разів кусали оси і до і після описаного випадку, але одного разу його вкусила оса в самий кінчик носа, у нього пішла алергія чітко на праву сторону тіла, пішли плями з жопи і далі, чухалися п´ятки і пахви, а потім почала німіти права рука. Тут ми вже викликали швидку і йому вкололи антигістамінне.
Яков Hypnotherapist• 19 сентября 2024
Якщо страх не заважає жити,то і Бог з ним.
А якщо заважає,звертайтеся)