Краля-Галя• 25 августа 2024
Дитячий садок, прививки та адаптація у садочку
Дівчата, як зараз з дитячими садочками? Чи вимагають зараз як і раніше всі прививки?
Планую віддати дитину до садочка, дитина йти не хоче, не хоче гратися з дітьми. Як її ’налаштувати’ на садочок? Чи потрібен той садочок взагалі? Може вистачить тільки ’розвивашок’?
Без Баяна• 25 августа 2024
Залежить від потреб дитини в садочка.
Є діти яким потрібен лише приватний садок.
Краля-Галя
• 25 августа 2024
Ответ дляКсерокопия ночи
Вам можуть написати лише свій суб´єктивний досвід.
Я із задоволенням почитаю досвід інших мам, просто мені немає з ким порадитися
Краля-Галя
• 25 августа 2024
Ответ дляБез Баяна
Залежить від потреб дитини в садочка.
Отож, дитина вимагає постійно уваги, мабуть ходити будемо вдвох 😄
Ксерокопия ночи• 25 августа 2024
Моя дитина в приватному садку, вакцинована від усього, є багато невакцинованих дітей. Віддала в 1.6 років, бо виходила на роботу. Садочок хороший, дитині подобається. Ходить з задоволенням з перших днів. Дуже багато з ними займаються, маленькі групи. Вихователі притомні.