Хтомолодець? Я!• 25 августа 2024

Переїзд підлітка за кордон

Як зважитись на таке рішення і не пожалкувати потім
Зрозуміло, що дитина хоче залишитись вдома
Дитина не знає мови країни, куди переїзжаємо
Але в перспективі таке рішення ж буде краще
Дитині 14 років. Майже 15
автор Хтомолодець? Я! • 25 августа 2024
Ответ дляА ось і я
Адаптація пройде швидше, якщо вона розумітиме мову. Німеччина?
Латвія

Вишнёвая Леди• 25 августа 2024
Якщо ви знаєте країну, то чому дитина не вчить вже мову? Почали б дома, там би в середовищі довчали б вже.
Кредитная• 25 августа 2024
Ответ дляГравіцапа
Расскажите это переселенцам в 14 в своей же стране.
Так, іце люди які розмовляли на одній мові . Більшість зовсім не зраділи,коли завдяки тим,хто переїхав , збільшилася кількість дітей у класах, у садок стало потрапити складніше, злетіли ціни на оренду та інше. І так, за кордоном люди не у захваті, що доводиться жити поруч із чужинцями, мову і традиції яких не розумієш. І так само вони роблять класи переповненими і інші некомфортні та конфліктні ситуації
автор Хтомолодець? Я! • 25 августа 2024
Ответ дляВишнёвая Леди
Не хоче. Вона все ще сподівається залишитися вдома
Рожки-да-ножки• 25 августа 2024
Ответ дляХтомолодець? Я!
Латвія
Да там російську всі розуміють. Не та країна де за мову треба перейматись
автор Хтомолодець? Я! • 25 августа 2024
Ответ дляРожки-да-ножки
Але школа на латвійській
Рожки-да-ножки• 25 августа 2024
Ответ дляХтомолодець? Я!
Але школа на латвійській
Вивчить по тихеньку. Діти швидко вчать. В мене малий з нуля до В2 за рік опанував
Міс Всесвіт• 25 августа 2024
Ответ дляСадова гойдалка
Якщо ви себе вважаєте другим сортом, то так і є.
Ну ну, тіште себе)))
Ви там другим сортом завжли будете і платять вам менше і поав немає.
А ось і я• 25 августа 2024
Ответ дляХтомолодець? Я!
Латвія
Там не буде мовного бар´єру, їдьте і не думайте! Удачі малому! А, бачу що дівчинка. Все вийде!

Садова гойдалка• 25 августа 2024
Ответ дляМіс Всесвіт
Ну ну, тіште себе)))
Ну ну., це ви про себе?
Пожаліти вас?
А ось і я• 25 августа 2024
Ответ дляХтомолодець? Я!
Вдома ніяких перспектив, на жаль
ЯяяКакаджамбо• 25 августа 2024
Ответ дляХтомолодець? Я!
Але школа на латвійській
Почему именно Латвия?
КротоТо• 25 августа 2024
Мои за год выучили язык. Старший отлично, младший похуже. Но с друзьями на площадке/стадионе отлично общается. Дайте ребёнку нормальное будущее!
автор Хтомолодець? Я! • 25 августа 2024
Ответ дляЯяяКакаджамбо
Почему именно Латвия?
Я тут працюю
автор Хтомолодець? Я! • 25 августа 2024
Ответ дляКротоТо
Дякую
Творческий типаж• 25 августа 2024
Ответ дляКумедний ґудзик
Если собрались , то берите и выезжайте. К чему эти сомнения и страдания ? Неизвестно сколько будет раюботать программа временной защиты для украинцев. И чем раньше ваш ребёнок начнёт учить язык и раньше попадёт в школу в той стране , куда вы поедете , тем больше шансов у него адаптироваться.
+100000000, ніяки курси вивчення мов не замінять мовне середовище і живе спілкування. правильно зробили ті, хто відразу дітей відвів у місцеві школи. і потім, документ про освіту в місцевій школі відкриває набагато більше можливостей для навчання далі
Творческий типаж• 25 августа 2024
Ответ дляМіс Всесвіт
Це ілюзія. Що там краще???
Завжли там другий сорт
головне, що в своїй країні українці - вищий сорт для влади і слуг)))
Творческий типаж• 25 августа 2024
Ответ дляКредитная
Нащо ви пишите про те,про що взагалі не знаєте?
а ви нащо небилиці пишете про те, чого взагалі не знаєте?
ЯяяКакаджамбо• 25 августа 2024
Ответ дляХтомолодець? Я!
Я тут працюю
Такие патриоты я смотрю) Украину поднимают, издалека

Творческий типаж• 25 августа 2024
Ответ дляЯяяКакаджамбо
і не кажіть))) не те що патріоти. котрі сидять в Україні, працюють за зарплату в конверті або позвільнялись з роботи, щоб не моблізували, і зубами клацають на всіх навколо
автор Хтомолодець? Я! • 25 августа 2024
Ответ дляЯяяКакаджамбо
Я не патріот. Я - мама своєї дитини. І саме її безпека мене зараз найбільше хвилює
По психології, по таблиці Маслоу, я не зможу думати про великі речі, доки не закриті базові інстинктивні потреби
ЯяяКакаджамбо• 25 августа 2024
Ответ дляХтомолодець? Я!
То и тулите на форум другой,что здесь забыли?)
ЯяяКакаджамбо• 25 августа 2024
Ответ дляХтомолодець? Я!
Зато на мове
автор Хтомолодець? Я! • 26 августа 2024
Ответ дляЯяяКакаджамбо
Зато на мове
По темі є що сказати, чи ви зайшли просто в чомусь позвинувачувати аби?

І, до речі, у вас слушне зауваження. Бо такий вираз російською з сарказмом про мову - ознака русського духу