Конотопська відьма• 25 августа 2024
Сколько нужно пить Нифруксазид?
Один день была оч сильная диарея, ничем не останавливалась и тошнота.. Пришлось выпить Нифруксазид, выпила 2 таблетки за день. Прошло.. Диета. Через 2 дня ситуация повторилась. Можна снова его пить и сколько дней?
все по ГОСТу!• 25 августа 2024
Ответ дляКонотопська відьма
Пила, не помагает
Надо пить по инструкции,за 1 раз ничего не помогает Разве что Лоперамид.
Мамина корзиночка• 25 августа 2024
Можно, конечно. Это же не смекта, что можно один раз выпить и всё. Теперь пейте хотя бы дня три, чтобы подействовал как антибактериальное средство
Конотопська відьма
• 25 августа 2024
Ответ длявсе по ГОСТу!
Побоялась столько дней, серьёзный препарат, а у меня нет желчного
Конотопська відьма
• 25 августа 2024
Ответ дляМамина корзиночка
По 2 или 3 табл в день?
А я с Рио-де-Житомира!• 25 августа 2024
Мені лікар призначала ніфуроксазид до 5 днів 3 рази в день перші 3 дні, потім 2 таблетки і смекту теж 3 пакети в день .
Мамина корзиночка• 25 августа 2024
Ответ дляКонотопська відьма
По 2 или 3 табл в день?
По 200 мг, таблетки есть по 100 и по 200
Конотопська відьма
• 25 августа 2024
Ответ дляА я с Рио-де-Житомира!
Дякую! А на який день допоміг?
Роздратована шкіра• 25 августа 2024
3-7 днів, по 1 таблетці 4 рази на день. Інтервал 4 години. Я п´ю о 8, 12, 16 і 20 годині
Таблетки по 200мг
А я с Рио-де-Житомира!• 25 августа 2024
Ответ дляКонотопська відьма
Дякую! А на який день допоміг?
Після 3 дня стало легше.
Конотопська відьма
• 25 августа 2024
Ответ дляРоздратована шкіра
Таблетки по 200мг
А потім не буде зворотньої проблеми з туалетом?
Конотопська відьма
• 25 августа 2024
Ответ дляА я с Рио-де-Житомира!
Після 3 дня стало легше.
Ого
Це отруєння у вас було?
Роздратована шкіра• 25 августа 2024
Ответ дляКонотопська відьма
Ні
А я с Рио-де-Житомира!• 25 августа 2024
Ответ дляКонотопська відьма
Ого
Це отруєння у вас було?
Це дисбактеріоз, порушення травлення, хелікобактера в мене було багато я потім ще шлунок довго лікувала.
Конотопська відьма
• 25 августа 2024
Ответ дляА я с Рио-де-Житомира!
І що мені робити? До лікаря зараз цей тиждень ніяк не попаду
А я с Рио-де-Житомира!• 25 августа 2024
Ответ дляКонотопська відьма
То лікуйте діарею щоб полегшити стан, а якщо будуть потім ще скарги то до лікаря.
Конотопська відьма
• 25 августа 2024
Ответ дляА я с Рио-де-Житомира!
А після ніфруксазіда треба якісь корисні бактерії пити?
А я с Рио-де-Житомира!• 25 августа 2024
Ответ дляКонотопська відьма
А так забула , ентерол мені призначала лікар, він дорогий зараза , але хороший доказовий препарат
Конотопська відьма
• 25 августа 2024
Ответ дляА я с Рио-де-Житомира!
Він у мене є трохи, а не пам´ятаєте скільки днів?
Мама фіфті цента• 26 августа 2024
Ответ дляА я с Рио-де-Житомира!
Смекту не можна разом з ніфуроксазидом, сорбенти протипоказані.
Конотопська відьма
• 26 августа 2024
Ответ дляМама фіфті цента
А якщо я в пила годину тому смекиу і вона не допомагає. Туалет кожні 5-10 хв, то до ранку не можна ніфруксазид?
Мама фіфті цента• 26 августа 2024
Ответ дляКонотопська відьма
Не знаю
Сусідка зверху• 26 августа 2024
Ответ дляКонотопська відьма
Випийте Ентерол, якщо є. Десь через години дві після Смекти.
Сусідка зверху• 26 августа 2024
Ответ дляКонотопська відьма
Пару днів, по інструкції приймайте.
Нам теж лікар призначав при ротовірусі, коли лило, як з відра(((
Конотопська відьма
• 26 августа 2024
Ответ дляСусідка зверху
Пила до смекти, після обіду, не допоміг..мабуть тільки ніфруксазид допоможе, але після смекти не можна. Терпітиму до ранку і вип´ю його