Проработник• 26 августа 2024

З якого віку одягаєте діток в більш однотонний одяг?

Без квіточок, зайчиків і тд. Йдемо до школи. Купую колготки на осінь і подумала чи ті котики потрібні ще
МастерЮля• 26 августа 2024
Якщо вашій дитині подобаються котики - то потрібні :)

ГейСюда• 26 августа 2024
Вы без нас не можете выбрать колготки ребенку?
Ксерокопия ночи• 26 августа 2024
Колготи і вам і дитині?
автор Проработник • 26 августа 2024
Ответ дляГейСюда
Без вас можу, йдіть повз
Пушкининиана• 26 августа 2024
Може, вам варто почати питати дитину?
Я навіть дворічку свою питаю, чи хоче такий чи такий одяг. Це дуже економить час.
Леді Душка• 26 августа 2024
Вообще всегда в однотонный одевали, если в магазине что-то с принтом хочет то берём
ГейСюда• 26 августа 2024
Ответ дляПроработник
Без вас можу, йдіть повз
Ага, я вижу, как вы можете

ПлакалаВАвто• 26 августа 2024
Ответ дляПушкининиана
Може, вам варто почати питати дитину?
І що дворічка вже розуміється на одязі😂
Паспортний стіл• 26 августа 2024
З 1го класу. Але в місто одягаєм всяке а в школу більш стримано
Головний кошак• 26 августа 2024
Ответ дляГейСюда
как они только выбирают от кого рожать?
автор Проработник • 26 августа 2024
Ответ дляГейСюда
Ага, я вижу, как вы можете
Я особисто вас відповідати не просила. Йдіть в іншу тему, зі своїми порадами
Пушкининиана• 26 августа 2024
Ответ дляПлакалаВАвто
І що дворічка вже розуміється на одязі😂
На одязі? Так, штани від футболки відрізняє і може сказати, чи подобається, чи не буде носити.
ПлакалаВАвто• 26 августа 2024
Ответ дляПушкининиана
Я ще такого не чула
ЧуПа ЧупС ВсЕгДа ПрАв• 26 августа 2024
Я би питала у вашої конкретної дитини. Не бачу нічого поганого в котиках, якщо це подобається дитині і виглядає відповідно ситуації.
Пушкининиана• 26 августа 2024
Ответ дляПлакалаВАвто
Я ще такого не чула
У вас є діти? Зробіть експеримент, спитайте - доця, тобі ці штани подобаються? Купувати чи ні?
Чи ви думаєте, що для таких відповідей треба дитині 11 класів закінчити, бо не впорається?))
Головний кошак• 26 августа 2024
Ответ дляПушкининиана
как минимум получить бакалавра)
Кумася• 26 августа 2024
Спросите дочку! Ей пофиг, что тут тетки напишут.
Луноликая Вика• 26 августа 2024
В таком возрасте дети обычно сами знают, что хотят
Папобус• 26 августа 2024
У моей дочки периодами какие-то свои предпочтения в стиле. Сейчас период тотал блэк. Так что на первое сентября все черное будет . Но легче спросить - я обычно дают на выбор 2-3 варианта , и из этого выбирает

ПлакалаВАвто• 26 августа 2024
Ответ дляПушкининиана
Ну в два роки точно ніхто про це не думав. Що вдягали, те й носив. пізніше вже одягав, що більше подобається
Патика-мотика• 26 августа 2024
Я з котиком хожу на светрику в школу.. взагалі всеодно хто в якому забарвленні аби не відволікало сильно
графиняВишенка• 26 августа 2024
Ответ дляГоловний кошак
как они только выбирают от кого рожать?
Дурацкий вопрос
Телефон Рубика• 26 августа 2024
Ответ дляКсерокопия ночи
Колготи і вам і дитині?
Тільки мамі
Пушкининиана• 26 августа 2024
Ответ дляПлакалаВАвто
Діти різні. Моя не дасть одягти те, що не подобається, а я не бачу сенсу доводити до істерик. Не подобається - ок, хай вдягне інше.
Эта_Шикарна)• 26 августа 2024
В дитини запитуйте.
Я доросла тьотя і люблю/купляю собі шкарпетки в качечки, з малюнком кактусів, авокадо чи броколі😀. А хтось з дитинства обирає тільки однотонні.
А колега приводила свою дочку-школярку на роботу, то мені сподобалися колготки дівчинки - з котиками, але в чорно-сірих тонах. Тобто можна і з котиками, але не яскраво-наляписто.