Попельшка• 26 августа 2024
Вічна тема орендарів)
Розкажіть хто здає в оренду як зʼясовуєте чи підходящі квартиранти, які запитання задаєте, що перевіряєте? І скільки берете задаток, якщо розмір місячної оренди не покриє ймовірну шкоду?
Copy-Paste• 26 августа 2024
Беру аренду за 2 месяца, это задаток. Узнаю где и кем работают, обычно по внешнему виду легко определить.
Кучерявочка• 26 августа 2024
2 місячні суми - одна за останній місяць, одна на залог, раз в місяць прийти перевірити стан квартири в присутності квартирантів.
Бджолина королева• 26 августа 2024
Беру перший місяць, останній місяць, страхову суму в розмірі місячної оплати. Щомісяця буваю у квартирі, коли знімаю покази лічильників, тому поки не було сюрпризів з убитою в хлам квартирою.
Знаю, що орендодавці, в яких квартири з дорогим ремонтом, технікою, беруть подвійну страхову суму. Або якщо квартиру здають орендарям з тваринами
ЧупакабраЗеБест• 26 августа 2024
Ответ дляЯ_з_Франека
Полностью проверяю
Соц сети и тыды
Кто в друзьях, что лайкают
Соц сети и тыды
Кто в друзьях, что лайкают
а как вы их находте в тех соцсетях? я например там Непохуану Сомбреро, или бешеный бобер.
муж - АНтон-супертанкист. как можно проверить через соцсети?
Дама с заначкой• 26 августа 2024
Здаю дві квартири в Києві.
Умову підписую мінімум на 1 рік.
Завдаток беру за одну в розмірі 30 тисяч, за іншу 40тис. віддаю його після того, як прийму квартиру.
В умові написано про клінінг. Якщо брудно, то теж вираховую з тих грошей за клінінг.
Побутовий знос не рахую як порчу майна.
Ніколи особливо не контролюю їх, гроші приходять мені на картку, я дуже гнучка по оплаті, тому не виношу мозок, якщо не прийдуть вчасно.
Здаю родинам, з дітьми. Для мене вони набагато надійніші орендарі, ніж інші.
Умову підписую мінімум на 1 рік.
Побутовий знос не рахую як порчу майна.
Попельшка
• 26 августа 2024
Ответ дляCopy-Paste
Якщо бачите що не підходять як відмовляєте?
Попельшка
• 26 августа 2024
Ответ дляКучерявочка
Було таке що при огляді щось не подобалось?
Попельшка
• 26 августа 2024
Ответ дляБджолина королева
Тобто аж 3 місясних платежі, так?
Мрію про пончик• 26 августа 2024
Ответ дляДама с заначкой
Здаю дві квартири в Києві.
Умову підписую мінімум на 1 рік.
Побутовий знос не рахую як порчу майна.
Умову підписую мінімум на 1 рік.
Побутовий знос не рахую як порчу майна.
Ого какой задаток,у вас козырные квартиры?
Попельшка
• 26 августа 2024
Ответ дляЯ_з_Франека
Полностью проверяю
Соц сети и тыды
Кто в друзьях, что лайкают
Соц сети и тыды
Кто в друзьях, что лайкают
А звідки знаєте їх соцмережі)?
цікаво чому так: чим страшніша квартира - тим орендодавці більш неадекватні, в свій час знімали бабушатнік - то хозяйка кожен місяць бігала перевіряла все, навіть з консьержкою домовилась, щоб та їй розказувала коли пришли/коли пішли, що в кв несемо(потім питала чому я так багато посилок отримую
) А потім знімали кілька років в жк бізнес класу - орендодавця бачила один раз і потім просто кошти на карту скидали
Бджолина королева• 26 августа 2024
Ответ дляПопельшка
Тобто аж 3 місясних платежі, так?
Так. Якщо напряжно, то розбиваю на 2 оплати: перший + залог, а наступного місяця другий + останній.
ЧупакабраЗеБест• 26 августа 2024
Ответ дляVera83
есть такое.
Вилами по воде• 26 августа 2024
Ответ дляVera83
консьержка в бабушатніку?ніколи в хрущах їх не бачила
КротоТо• 26 августа 2024
Розпитую хто, звідки, де працюють, з ким збираються жити, чи будуть приїздити родичі, перевіряю по своїм каналам. Потім зустрічаюсь особисто показую квартиру, дивлюсь на них, якщо сподобаються, підписуємо договір. Беру завдаток, обов´язково пропоную телефон прибиральниці, чоловіка, який може зробити дрібний ремонт, у 99% користуються послугами. Раз на два місяці навідуюсь за попередньою домовленістю.
Я_з_Франека• 26 августа 2024
Ответ дляПопельшка
А звідки знаєте їх соцмережі)?
Друг найти по фио помогает
Бджолина королева• 26 августа 2024
Ответ дляVera83
Бо бідні люди, які здають бабушатніки за 5-6 тис, рахують копійки і їм навіть мілкий ремонт важко дається у фінансовому плані. А ті, хто здає бізнес клас, явно не бідні люди та й ціна оренди і залогу інша і покриє ремонт.
Ответ дляБджолина королева
бідні і неадекватні то різне, перевіряти лайки в інсті або рахувати скільки посилок отримує орендатор, то не від бідності
КротоТо• 26 августа 2024
Ответ дляБджолина королева
Я не бізнес клас здаю, але квартири в гарному стані, бо ретельно вибираю квартирантів та після кожної здачі, щось підремонтовую.
Вилами по воде• 26 августа 2024
Ответ дляVera83
на Позняках, але це був не хрущ, щось з 90-х мабуть, але ремонт, меблі і засраний підїзд як з совка
может все же старый харек или вы про здолбуновскую или рядом т.к остальная часть значительно новее 90-х
Распутница• 26 августа 2024
Ответ дляПопельшка
Тобто аж 3 місясних платежі, так?
Це вже як закордоном) Тут тільки так і беруть
Бджолина королева• 26 августа 2024
Ответ дляVera83
Одне з другим пов´язане. Людина переживає за майно, тому і такий надмірний контроль.
КротоТо• 26 августа 2024
Ответ дляПопельшка
Якщо бачите, що не підходять, кажете, що вже був перегляд, якщо перші візьмуть, вибачте. Ну і через годину, наприклад, пишете, вибачте вже здала, бажаю успішних пошуків.
Попельшка
• 26 августа 2024
Ответ дляVera83
Напевно власники в ЖК вміють себе захищати, продумали договір, а звичайні роботяги все життя заробляли на ту квартиру і в них це чи не єдина цінність
Попельшка
• 26 августа 2024
Ответ дляБджолина королева
О, круто. Дякую, що підказали.