Яйцеголовая• 27 августа 2024

Які кросівки найзручніші для вас? Обираю на осінь.

Love_Love_Love_• 27 августа 2024
Ответ дляSuccess2013
Нет,обычная цена 100$,то что магазы ставят сверху 150$ это их личные трудности.
А, ну замовте десь

Success2013• 27 августа 2024
Ответ дляLove_Love_Love_
А, ну замовте десь
Нет этой модели в Украине.
Дама_из_рекламы• 27 августа 2024
Ответ дляДую на вітер
Як вони на широку ногу?
В них 3 повноти, вони є і для худої стопи, і для повної.
Але зразу скажу, що вони не для хайкінга чи там для скалолазіння, бо там спеціальна формула піни, вона дуже легка, прекрасно амортизує, але інтенсивне лазіння десь по камінню довго не витримає.
А от для бігу, для міста, для тих, хто довго працює на ногах - вони ідеальні, як найзручніші тапочки.
Дую на вітер• 27 августа 2024
Ответ дляДама_из_рекламы
Мені на кожен день. Але форма така цікава.
Дама_из_рекламы• 27 августа 2024
Ответ дляХаДиДиШь
Це просто американська мода. Вони їх просто дуже любоять. А ще DS у них популярні.
Американська мода - це Nike завжди і всюди, а от Hoka це про комфорт.
Love_Love_Love_• 27 августа 2024
Ответ дляSuccess2013
Нет этой модели в Украине.
А з США не дешева вийде?
Копирайторша• 27 августа 2024
Merrell
Success2013• 27 августа 2024
Ответ дляLove_Love_Love_
А з США не дешева вийде?
Там с размером часто пролёты,не хочу
Love_Love_Love_• 27 августа 2024
Ответ дляДама_из_рекламы
Американська мода це Nike?
Ну це якщо до них примінити термін - мода))))
Для Америки слова : мода і кухня дуже дивні

hrystia• 27 августа 2024
Ответ дляАкуна_Матата
Ну это для вас. А для кого-то они неудобны. Лично мне они даже и не по карману
Дарма ви так) Свої NB купила на Амазоні за 15$ за порадою чудової дівчини , тут на Кідстфі. Ношу їх вже більше 8-ми років. Дуже зручні.
Ширли-Мырли• 27 августа 2024
Ответ дляЗамулена ріка
Я на оці дивлюсь вже давно, але ніяк не назбираю на них грошей і плюс не маю де приміряти. Дівчата, вони зручні? Легкі?
Так, вони якраз на літо, але не амортизують як 1906, наприклад. Приміряла обидві пари, обрала 1906
Акуна_Матата• 27 августа 2024
Ответ дляhrystia
Я не могу покупать обувь по инету. А в моей стране NB стоят больше 100 долларов
ole4kakissa• 27 августа 2024
Ответ дляЗамулена ріка
Легусенькие
Дідова баба• 27 августа 2024
Не носила кроссовок,не представляю под что их одевать.В основном я в юбках и брюках классических
Директор Пляжу• 27 августа 2024
Ответ дляЗамулена ріка
вони некрасиві.
моя думка
Жертва интернета• 27 августа 2024
Ответ дляХаДиДиШь
Це не мода, це неймовірний комфорт. Кросівки цієї марки носить дуже багато людей і поза межами США.
ХаДиДиШь• 28 августа 2024
Ответ дляЖертва интернета
Я у Великобританії. Так, носять , але не така кількість людей вже й велика. Не всюди вони ще в магазинах і продаються.
ХаДиДиШь• 28 августа 2024
Ответ дляДідова баба
А в магазин вы в чем ходите, в брюках классических? А на прогулку, шопинг, к речке, в лес......?
Жертва интернета• 28 августа 2024
Ответ дляХаДиДиШь
Я в Австрії, бачу в цих кросівках доволі багато людей, зокрема, туристів. Тобто я все одно не згодна із твердженням, що це суто американська мода. Це не про моду взагалі, як на мене.
Хоча різні моделі кросівок цієї марки передбачені для відповідних видів активності та спорту, обожнюю їх для довгих прогулянок по місту або на природі. Чудова підтримка стопи, правильна амортизація, невагомість, комфорт - це все про Hoka One One. Маю кросівки різних марок, ці важко порівнювати з чимось іншим. Така ось моя особиста думка.

Дідова баба• 28 августа 2024
Ответ дляХаДиДиШь
С работы в брюках в магазин.Так тоже в брюках в принцепе.
На речку в лес не хожу