дожену і ощасливлю• 27 августа 2024
У кошеняти залисини на животику
Підібрали кошеняток у лісі, напевне хтось викинув. Вирішила собі залишити одне. З вигляду 1-1.5 місяця, повністю обробили. Вже тиждень в нас, плануємо через тиждень йти на вакцинацію(чекаємо тиждень від моменту повної проглистації).
Помітила, що в котика на животику погано росте волосся, формується залисина. На піднебінні(шиї) також шось на це схоже, але шерсті все ж більше. На згинах лапок теж видно шкіру, але теж є шерсть.
То котик так росте чи є проблеми і не варто відкладати візит до лікаря?
дожену і ощасливлю
• 27 августа 2024
забула додати, що котик має гарний апетит, дуже рухливий, нормально ходить в туалет
Гарні диньки• 27 августа 2024
А остальные где? Остались в лесу?!
Похоже все нормльно ним, шерстка тонкая еще, но понаблюдайте.
дожену і ощасливлю
• 27 августа 2024
Ответ дляГарні диньки
А остальные где? Остались в лесу?!
ні, віддали його братиків знайомим
Гарні диньки• 27 августа 2024
Ответ длядожену і ощасливлю
ні, віддали його братиків знайомим
ууух..тогда вы молодцы, а то я прям расстраиваится хотела уже))
дожену і ощасливлю
• 27 августа 2024
Свідок Перемоги• 27 августа 2024
Если не пройдут залысины - можно купить мазь Санодерм и мазать, должна помочь. Я своего кота лечила от того же. Что это такое - не знаю, так и не понесла к ветеринару, но мазь помогает.
Ноунэйм• 28 августа 2024
Ответ дляРогнеда Карповна
У моей кошки лысый животик, я думала это норм.
У моей был лысый после бритья перед стерилизацией, потом зарос.
Рогнеда Карповна• 28 августа 2024
Ответ дляНоунэйм
У моей не зарастает после бритья
БлинчикБезСметанки• 28 августа 2024
У кошки после стерилизации шерсть отросла, но тоже залысины. Если причесать ее, то закрываются почти. Мне кажется, что это она навылизывала эти залысины. Сама на днях обратила внимание и думаю ...
Советничаю тут• 28 августа 2024
Ответ длядожену і ощасливлю
))
Тьфу яке! Суперове кошеня, бережіть його.
Спішу - перекидаюсь• 28 августа 2024
Все в нього добре. Ще заросте. Там ще й пупок є, на ньому шерсті немає)