Тишком_нишком• 27 августа 2024
Що з собакою?
Постійно плямкає ротом, щось їй там ніби заважає( нічого сьогодні не їла, неактивна.
Ми за містом , до лікаря не потрапити ще день(
Що це може бути?
( рот відкривали, нічого не видно)
Що це може бути?
( рот відкривали, нічого не видно)
Тишком_нишком
• 27 августа 2024
Ответ дляАмелі на мілені
Так може проявлятись тошнота у собаки
Та їй ніби фізично щось заважає
Амелі на мілені• 27 августа 2024
Якщо весь час злизує ніби себе язиком, можна домрід по вісовій категоріі по 0.1 на 1кг ваги,дати, або ветеринари колять серенію
Тишком_нишком
• 27 августа 2024
Ответ дляАмелі на мілені
Вчора лизала диван, а з ночі просто неактивна і рот відкриває
Тишком_нишком
• 27 августа 2024
Ответ дляПлету интриги
У моего так было. Застряла кость в горле. Вытащила пальцами сама.
Я вже пробувала, нічого не можу знайти
Стетоскопуло• 27 августа 2024
Стороннє тіло десь або нудота, якщо лиже диван, підлогу, то скоріше все ж нудота.
Тишком_нишком
• 27 августа 2024
Ответ дляСтетоскопуло
Від нудоти нічого не їсть і не пʼє воду?
Томатико• 28 августа 2024
Ответ дляТишком_нишком
если собака не ест и не пьет - она заболела.
Если уже и не пьет - ей совсем плохо.
Можете собаку потерять, у них все быстро развивается.
Если уже и не пьет - ей совсем плохо.
Крем для арбуза• 28 августа 2024
Вас за місто на казковій ковдрі вітром занесло? Що за ставлення до живої істоти? Як так що їй погано і треба чекати ще день? Ну ви ж явно на машині , чи автобуси їздять , собаку в зуби і в лікарню.