Margaritka-levi• 28 августа 2024

Как вы относитесь к хамству в медицине?

Вот знаете, когда доктор проявляет фамильярность "зайчик, котик, иди сюда".
Вот даже не знаю, проще уйти с консультации или попросить общаться без фамильярности?
freedom_2015• 28 августа 2024
для мене хамство і котик ,зайчик це різне .До першого погано до другого цілком нормально ,деяким пацієнтам так спокійніше

oboeva• 28 августа 2024
Все равно,лишь бы уйти поскорее
Lena24101987• 28 августа 2024
Якщо не подобається-скажіть!
І все. Деякі лікарі так дітям кажуть, щоб зняти напругу.
А коли мами на лікаря кажуть-зараз тебе ТЬОТЯ подивиться) це не фамільярність?
freedom_2015• 28 августа 2024
Ответ дляLena24101987
Якщо не подобається-скажіть!
мене це тьотя бісить у будь якій ситуації ...бррр
woman Warrior• 28 августа 2024
Ответ дляfreedom_2015
особенно ели врач здоровенный мужик, да)
Lena24101987• 28 августа 2024
Ответ дляfreedom_2015
У них ТЬОТЯ це : лікар , продавець , перукар….
Деякі іще так гидко тягнуть Тьоооотяяяяяя
Тому зайчик і котик це квіточки
Lena24101987• 28 августа 2024
Ответ дляwoman Warrior
Увімкніть фантазію
Наприклад: зараз тебе подивиться ДЯДЯ);)))
freedom_2015• 28 августа 2024
Ответ дляLena24101987
Тому зайчик і котик це квіточки
бо після таварищь нема ніякого звернення прийнятного )))от добре що тепер все простіше і є слова пані )пані лікар тебе подивиться )))
Marinamariana• 28 августа 2024
Ответ дляLena24101987
Якщо не подобається-скажіть!
Это вас ещё наверное женщиной никогда не называли ))

Lena24101987• 28 августа 2024
Ответ дляMarinamariana
У 17 років вперше
173 см 50кг на той момент
Назвала пані з надмірною вагою)))
Marinamariana• 28 августа 2024
Ответ дляLena24101987
У 17 років вперше
173 см 50кг на той момент
Назвала пані з надмірною вагою)))
Как это ?🤭Расскажите )
peti• 28 августа 2024
Ответ дляLena24101987
У 17 років вперше
173 см 50кг на той момент
Назвала пані з надмірною вагою)))
З якої ваги можна вже жінкою називати? Чи як в приказці: маленька собачка до смерті щеня.
Lena24101987• 28 августа 2024
Ответ дляMarinamariana
Как это ?🤭Расскажите )
Тролейбус
Їду я нікого не чіпаю
Хтось позаду ну дуже роздратовано кричить: женщІна, женщІна!! Я повернулася на 5 оклику бо стало цікаво. І тут на мене вищеіряється панянка і суне гроші до рук і нагло так-передайте за проїзд )))
Позаду неї стоїть контролер з білетиками і спостерігає.
Пенсіонери чоловіки їй «яка це женщІна , вона-дитина»
Панянка дратується іще більше і на зупинці виходить
oboeva• 28 августа 2024
Ответ дляfreedom_2015
Мужа племянник ,наученный ,что тетя и дядя только муж и я,кричал доктору скорой,мужчина отойди от меня)
Ксения З.• 28 августа 2024
Не сталкивалась с таким в медицине. Парикмахер, у которой я уже два раза стриглась и красилась, обращалась ко мне ’мои хорошенькие’. Но меня это не раздражало
автор Margaritka-levi • 28 августа 2024
Ответ дляКсения З.
’Мои хорошенькие’ - ладно, но котик, зайчик, иди сюда)) Шость такое))
Дисней_Кребо• 28 августа 2024
зайчик, котик, женщіна и т.д. - це все не кретично.
для мене хамство- це коли тобі лікар каже ’ я краще знаю’, ’ та шо ви мені таке розповідаєте’, ’ самі собі ставте діагноз, раз така грамотна’ - ось типу таких фраз для мене хамство. Будь яка людина має право на помилку, і лікар не виключення. Треба вміти признавати свої помилки, а не хамити пацієнту у відповідь.
Marinamariana• 28 августа 2024
Ответ дляLena24101987
Тролейбус
Їду я нікого не чіпаю
Спасибо за рассказ)) посмеялась .
Veronika_100k• 28 августа 2024
Мне пофиг. Мне нужна услуга. Мой стоматолог меня так и называет ’сонечко, котику’. При этом мне 43 года))
Хамством это не считаю.

freedom_2015• 28 августа 2024
Ответ дляoboeva
Не чіпай - вб ю• 28 августа 2024
Ответ дляfreedom_2015
згодна