интайм_не_предлагать• 28 августа 2024

Кривий Ріг, порадьте дитячого ортопеда, будь ласка

Позавчора створювала тему, що дитина хромає. Були у травматолога, нічого не знайшов. Баче також, що хромає, але сказав, що це через сколіоз. Спина рівна, сколіоз є, але невеликий, дитина різко перестала ставати на праву ногу після футболу. Каже, що нічого ( окрім ікри і то іноді) не болить.
автор интайм_не_предлагать • 28 августа 2024
Зробили знімок кульшових кісток, лікар сказав, що там невеликий перекос. Коротше, я маю сумнів стосовно компетенції лікаря.

Карма хамелеона• 28 августа 2024
В Марусичі та Мрії Бузоверя приймає. На Філатова приїжджають раз на місяць, здається, з Дніпра два ортопеди. Подзвоніть дізнайтеся.
Ответ дляКарма хамелеона
Дякую! До Бузовері колись ходили, не впевнена була, що вона ще працює.
Карма хамелеона• 28 августа 2024
Ответ дляинтайм_не_предлагать
Ще працює. Вона і у 8 наче ще приймає, але я не впевнена.
Непозбувна Бентега• 28 августа 2024
Зверніться до Міцул Сергія, якщо він не на фронті, толковий лікар.
БлинчикБезСметанки• 28 августа 2024
Ходила к Бузовере. Мне понравилась. Раньше работала в Надии.
Дрібка щастя• 28 августа 2024
А що в Кривому Розі ще з дітьми хтось залишається?
БлинчикБезСметанки• 29 августа 2024
Ответ дляДрібка щастя
Вы не поверите - да!
автор интайм_не_предлагать • 29 августа 2024
Ответ дляНепозбувна Бентега
Підкажіть, будь ласка, де він приймає?

Ответ дляБлинчикБезСметанки
Дякую. Вона і зараз там працює. На вівторок записалася.
БлинчикБезСметанки• 29 августа 2024
Ответ дляинтайм_не_предлагать
Супер. Бо я була там 5.5 років назад.
Непозбувна Бентега• 17 сентября 2024
Ответ дляинтайм_не_предлагать
Підкажіть, будь ласка, де він приймає?
Вибачте, рідко заходжу сюди. Працював у 8 дитячій лікарні.
автор интайм_не_предлагать • 17 сентября 2024
Ответ дляНепозбувна Бентега
Дякую!