Вічний двигун• 28 августа 2024

Тут є вчителі? Як писати календарне планування?

Якщо клас не нуш. 8 клас. Як писати календарне планування? Відповідно до підручника? Чи як?
Єдина Країна• 28 августа 2024
Ответ дляВічний двигун
А якщо тривога, то уроки онлайн. А як їх проводити? Їх же треба якось створювати в єдиній школі.
Якщо урок дистанційно через єдину школу, то вам просто потрібно знати як підключитися.
Ви ж не будете наперед всі уроки завчасно готувати онлайн? Ви ж не знаєте коли і які саме.
Щось взагалі не зрозуміло.... Ви у школі, тривога, всі в укриття ,а урок вчитель онлайн проводить? Для кого?
Чи це якщо вдома залишилися?

автор Вічний двигун • 28 августа 2024
Ответ дляЄдина Країна
Чи це якщо вдома залишилися?
Ні, якщо тривога за 40 хв лин до початку першого уроку, то день онлайн.
А це дуже важко і довго підключитися? Треба ще якесь посилання робити?
Єдина Країна• 28 августа 2024
Ответ дляВічний двигун
Нічого собі. У нас після тривоги усі до школи.
У нас у школі через додаток єдина школа уроки не проводяться. Ми використовуємо тільки журнал і щоденник.
Онлайн урок через класрум.

Тому тут я вам не допоможу, на жаль
Русланка з гілки• 28 августа 2024
Явтор, вивчіть ctrl C і сtrl V. Ще ctrl A
автор Вічний двигун • 28 августа 2024
Ответ дляЄдина Країна
Онлайн урок через класрум.

Тому тут я вам не допоможу, на жаль
У нас взагалі все так складно, тому й незнаю зможу я чи поспішила.
автор Вічний двигун • 28 августа 2024
Ответ дляРусланка з гілки
Тобто? Це всі знають)
Русланка з гілки• 28 августа 2024
Ответ дляВічний двигун
Тобто? Це всі знають)
От і все, що треба знати вчителю

автор Вічний двигун • 29 августа 2024
Ответ дляЄдина Країна
Це НУШ, тут 7 клас сайт МОН України
А можна вас ще запитати? Тут де можул на програма і 7 клас, там перелік авторів є. Але у нас підручник, якого там немає
Єдина Країна• 29 августа 2024
Ответ дляВічний двигун
Який автор підручника?
автор Вічний двигун • 29 августа 2024
Ответ дляЄдина Країна
Який автор підручника?
Власов, Данилевська, Ващук
Єдина Країна• 29 августа 2024
Ответ дляВічний двигун
Власов, Данилевська, Ващук
Підручник створено відповідно до модельної навчальної програми «Історія. 7–9 класи» для ЗЗСО (авт.: Бурлака О. В., Желіба О. В., Павловська-Кравчук В. А., Худобець О. А., Черкас Б. В., Щупак І. Я.) і
Єдина Країна• 29 августа 2024
Видавництво підручника пропонує також матеріали .
Дивіться,є і календарне і навіть розробки уроків.
Календарне - відповідно програми і вашого підручника
автор Вічний двигун • 29 августа 2024
Ответ дляЄдина Країна
Дякую!!! Виявляється це написано навіть на обкладинці підручника. Мені його просто ще не видали, але знайшла в інтернеті.
автор Вічний двигун • 30 августа 2024
Ответ дляЄдина Країна
Вибачте що турбую вас. Хотіла запитати. А 1 семест, наприклад, 15 уроків. Обов´язково має закінчуватися календарне узагальненям і тематичною роботою чи може бути дві теми з нового розділу, а продовження вже в 2 семестрі?