КартаБезКомиссий• 29 августа 2024

С мужем отношения не очень, хочу купить на всяк случай жилье, как это сделать?

Ноунэйм• 29 августа 2024
Ответ дляКартаБезКомиссий
Я впевнена що до суду він не піде. Там халупа але якесь краще ніж ніяке, мені просто спокійніше
Чому впевнені?
графиняВишенка• 29 августа 2024
Ответ дляНоунэйм
У випадку судового спору будуть вимушені доводити
Ні, не будуть.
графиняВишенка• 29 августа 2024
Ответ дляСвекруховна
Помиляєтесь
Якщо батьки отримують субсидію роками, а чоловік автора буде доводити, що у нього високі офіційні доходи і дружина таким чином витратила спільні кошти, то тут будуть питання
То який саме правочин буде визнаний удаваним?
Белочкой зови• 29 августа 2024
Ответ дляКартаБезКомиссий
а що тут спокійного - вкласти гроші в неліквідну халупу і лишитись з голою сракою?
Ноунэйм• 29 августа 2024
Ответ дляграфиняВишенка
Ні, не будуть.
Будуть)) якщо захочуть спор виграти
Ноунэйм• 29 августа 2024
Ответ дляграфиняВишенка
Договір купівлі-продажу
графиняВишенка• 29 августа 2024
Ответ дляНоунэйм
Договір купівлі-продажу
Купівлею-продажем ’замаскували’ іншій правочин? А який саме
Ноунэйм• 29 августа 2024
Ответ дляграфиняВишенка
Чоловік матиме право просити визнати цей правочин не дійсним в частині покупця.
На цьому все, відповідати закінчую)) автор отримала 1 цінну пораду- піти до адвоката
графиняВишенка• 29 августа 2024
Ответ дляНоунэйм
Правочин може бути визнаний недійснім у випадку дефекту волі однієї з сторін.
То хто в такому разі діяв не добровільно, продавець чи покупець?
Звичайно, ви не відповісте, бо не знаєте цивільного законодавства в частині дійсності правочинів та їхнього оскарження.
Ноунэйм• 29 августа 2024
Ответ дляграфиняВишенка
Покупець) бо купував з якою метою?) За які кошти? От тут і виникне необхідність доводити походження коштів.
І там все трошки ’ глибше’ ніж ’ діяв добровільно’))

Але. Для автопа цієї інформації навіть забагато,тому на все добре)) і на майбутнє: почитайте правила етикету спілкування)
Свекруховна• 29 августа 2024
Ответ дляграфиняВишенка
Ви знаєте що таке «ефективний спосіб захисту»? В таких справах ефективним способом захисту буде визнання майна спільною сумісно власністю
Визнання недійсним/удаваним/нікчемним договору не потрібно для процесуальної економії
Це буде в описовій частині судового рішення
Отакі от пироги
Я з цим звісно не дуже погоджуюсь, але вже пишемо позови, як нам сказала Велика Палата
Ноунэйм• 29 августа 2024
Ответ дляСвекруховна
Отакі от пироги
Так, і чоловік цілком може виграти справу, признавши придбане житло ’ спільною власністю’
графиняВишенка• 29 августа 2024
Ответ дляНоунэйм

Не може бути ’глибше’, бо підстави для визнання правочину недійсним є вичерпними.
графиняВишенка• 29 августа 2024
Ответ дляСвекруховна
Отакі от пироги
Не для процесуальної економії, а з огляду на те, що це не має правових підстав.
Визнання права спільної сумісної власності це єдиний шлях в цій ситуації.
автор КартаБезКомиссий • 29 августа 2024
Ответ дляБелочкой зови
Халупа краще ніж на вулиці
Всех анонимов аноним• 30 августа 2024
Просто купить.