Вільний митець• Изменено 30 августа 2024
Питання до тих,хто фарбує волосся фарбами L´oreal та Brillance.Чи зручні вони?
Мені жахливо не зручно користуватися флакончиком з накінечником.А вам як?
Половина фарби,мабуть залишається у флаконі?(((((
кураГАЛЯ• 30 августа 2024
То вилийте в миску та й все.
Мені ок, якщо тільки корені фарбувати. Якщо всю довжину, то 4 пачки в миску і погнали
Бешене сарі• 30 августа 2024
Ответ длякураГАЛЯ
То вилийте в миску та й все.
Ого, в Вас така довжина волосся?
кураГАЛЯ• 30 августа 2024
Ответ дляБешене сарі
Ого, в Вас така довжина волосся?
Трохи нижче лопаток, але дуже густе і пористе. Фарбу жере як губка.
Вільний митець
• 30 августа 2024
Ответ дляБешене сарі
Мені було незручно, тому я змішувала в мисці і наносила пензлем
Мені також такий метод більш здається зручним.
Пробувала і так,але половина фарби з оксидом залишалися у пляшечці.
Вільний митець
• 30 августа 2024
Ответ длякураГАЛЯ
То вилийте в миску та й все.
Ого,ви що,сучасна Рапунцель?
пу_пугренчик• 30 августа 2024
Мені якраз і зручно. Залишається половина, але того, що в мене волосся хоч нижче плечей, але тоненьке
Вільний митець
• 30 августа 2024
Ответ дляпу_пугренчик
Шкода,що гроші на вітер уходять(Раз гроші платите,значить всю фарбу треба використовувати,а не викидати половину(